Listopad 2011

L’UOMO VOGUE – speciální edice!

30. listopadu 2011 v 16:57 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Pět let historie a stylu v 87 coverech.... a Bill a Tom opět zaujímají přední stránku listopadového vydání "L'Uomo Vogue," který bude dostupný s pěti různými covery. Opravdový sběratelský kousek!
Všechny fotky budou také vydraženy 19. ledna 2012 během prestižní události konané v Sotheby v Paříži. Výtěžek z ní půjde na Fashion 4 Development, partner OSN, který využívá módu, aby pomohl ženám v nezávislosti, sebeuplatnění a v trvale udržitelném rozvoji.

Svatby celebrit

28. listopadu 2011 v 15:15 | *-: Mišpulinka :-* |  News

[...]
Svatba Tokio Hotel matky Simone Kaulitz ale jistě obstarala větší rozruch. Její syn Bill Kaulitz jí svatební šaty osobně vybral a také je zaplatil: tohle je moderní doba.

31.10.2011 LA - West Hollywood Halloween Carnival [+1]

28. listopadu 2011 v 15:14 | *-: Mišpulinka :-* |  News

RTL: 100 Prozent Karl Lagerfeld (25.11.2011)

26. listopadu 2011 v 13:12 | *-: Mišpulinka :-* |  Screenshoty
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com


Tokio Hotel: Fan App se nespustí, jak bylo naplánováno

24. listopadu 2011 v 17:02 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

Dnešní noc měla být pro fanoušky Tokio Hotel a hlavně pro fanoušky Billa a Toma Kaulitzových něčím zcela speciální! V plánu bylo uvedení Fan-App Billa a Toma Kaulitzových. Přislíben byl exkluzivní pohled od života dvojčat, stále nejnovější zprávy a lepší fotky než ty od paparazzi! Vypadá to, že někteří fanoušci si dělali obavy, jestli tato App bude opravdu fungovat také na jejich mobilu, a bratři Kaulitzovi tak museli zjistit, že iPhone App by byla k dispozici spíš než Android App.
Z tohoto důvodu bylo na Tomově blogu oznámeno, že start App se přesouvá na neurčitou dobu.
"Rozhodli jsme se, že iPhone App neuvolníme dřív než Android App. Rádi bychom fanouškům nabídli stejnou možnost, aby o nás dostali nejnovější informace."
Věrní fanoušci Tokio Hotel jim odložení jistě odpustí, horší by byl start bez úžasného obsahu… zůstáváme napjatí!

Tokio Hotel facebook (23.11.2011)

24. listopadu 2011 v 17:02 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Omlouváme se!! Je tu mírné zpoždění vydání BTK App. Všechny detaily jsou na Tomově blogu... klikněte na odkaz níže.

[23.11.2011] Ahoj lidi!

24. listopadu 2011 v 17:02 | *-: Mišpulinka :-* |  ♥Tom's Blog♥

imagebam.comHodně fanoušků se strachovalo, že naše App nebude fungovat na jejich zařízení. Jak jsme v posledních dnech obdrželi od fanoušků hodně vzkazů, cítíme, že musíme něco udělat! Na základě vašich názorů jsme se rozhodli nezveřejnit iPhone verzi dřív než tu pro Android. To znamená: Co nejvíce fanoušků bude mít stejnou šanci získat nejnovější zprávy od nás. Proto musíme udělat nové datum vydání, abychom se ujistili, že obě verze budou dostupné ve stejné datum. Doufáme, že všichi iPhone Aliens ukáží sympatie pro Android Aliens a nebudou jim to dávat za vinu. Zatím si užijte první pohled na hlavní obrazovku zbrusu nové App. Tento čas využijeme také k tomu, abychom zlepšili stávající verze zařízení iPhone App.


Rozhovor s Gordonem

23. listopadu 2011 v 15:08 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

Rozhovor je ze 17. prosince 2005.
DATEs v rozhovoru s Gordonem Trümperem, nevlastním otcem Tokio Hotel kluků Billa a Toma Kaulitzových, o úspěchu, kariéře a stínech, které povyk kolem celebrit vrhá na soukromý a rodinný život.
Jak se vaše rodina vypořádává s extrémním úspěchem Tokio Hotel, s fanoušky a hysterií kolem kapely?
Každá kapela si přeje udělat někdy takový průlom, především když dlouhá léta hrajete v malých klubech a vystupujete před pár lidmi, stejně tak, jak to dělali kluci. Ale rozsah si opravdu nikdo neumí představit. Byli jsme strašně vystresovaní davem fanoušků, kteří obléhali náš dům, zašlo to tak daleko, že jsme přišli k naší přední zahradě a dívali se skrz okna. Ve skutečnosti už nemáme žádné soukromí, i když Bill a Tom tady nejsou.
Změnil se vztah Billa a Toma k vám od té doby, co jsou na vrcholu kariéry?
Dosud je všechno jako dřív. V momentě, kdy mají trochu času a jsou doma, tak si to opravdu užívají. Samozřejmě, že často mluvíme o všech věcech, se kterými se potýkají na jejich koncertech nebo mediálních vystoupeních. Ještě pořád se ptají jejich matky na její názor, jejich vztah je prostě velmi úzký a otevřený. Jediná věc, která se radikálně změnila, je, že už spolu nemůžeme jít ven a něco podniknout, protože když jsou na ulici, neobejdou se obklopování hysterických fanoušků.
Názory na Tokio Hotel jsou opravdu rozvrácené, jedni je oslavují jako nováčky a nové teenie hvězdy, v pravém slova smyslu, a druzí hlasitě urážejí jejich hudbu a jejich outfit. Jak se dá vypořádat s touto permanentní černo-bílou kresbou?
Od Billa a Toma vím, že se s tím vypořádávají naprosto v pohodě, protože patří k těm, kteří si užívají chvíle jejich, takříkajíc, nového života, pokládají to za vzrušující a zábavné. Obzvlášť pro jejich matkua mě je to trochu jiné. Mnohé věci prostě rozčílí, protože to není pravda a s Billem a Tomem jako osobami, to nemá žádné dočinění. Někdy se strachujete, jestli to vydrží bez újmy, ale oni hrozně rostou a dospívají.
Kluci chtěli být od začátku vnímáni jako velmi nezávislí a samostatní, pokud šlo o jejich hudbu, kariéru. Co si myslíš ty, ty jsi taky kytarista, zasáhl jsi do jejich vývoje?
Vlastně jsem se snažil, být pro ně něco jako velký brácha. Jejich hudební styl si našli naprosto sami. Nacvičili si to dřív, protože zkoušeli v mé hudební škole. Já si ale myslím, že jsem jim mohl dát vášeň pro hudbu. A to je také to, co u Billa a Toma zůstane.
Co si myslíš, jaké to bude u Tokio Hotel za rok? Budou prodávaní a slavní nebo trvalá hudební historie?
Myslím, že se to změní. Když je u konce první velký běh, a u nich to bylo extrémní, že v tak krátkém čase získali tolik ocenění, jako naposled obě Comet, číslo 1 v singlové hitparádě - také v hitparádě alb, potom to jistě bude o něco menší, ale stabilní základna fanoušků zůstane. Ale kluci už dříve dokázali, že mají na to, aby přivedli sál do varu, už dlouho před Tokio Hotel opravdu rockovali. A jedno je jisté, umí lidi nadchnout, a pokud má být někdo slavný a vydržet to, pak jsou to oni!

MTV FANS - Fan Army Battle #3

20. listopadu 2011 v 10:55 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Tokio Hotel se opět dostali do dalšího kola Fan Army Battle.
Aliens vs Killjoys

T-Music anketa

20. listopadu 2011 v 10:55 | *-: Mišpulinka :-* |  News


06.10.2010 Paris - Wunderkind Fashion Show [+1]

19. listopadu 2011 v 9:34 | *-: Mišpulinka :-* |  News
06.10.2010 Paris - Wunderkind Fashion Show

Bill Kaulitz for MAX magazine (by Jens Boldt)

18. listopadu 2011 v 17:51 | *-: Mišpulinka :-* |  Photoshoots


showsomelove-burza

17. listopadu 2011 v 9:24 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Zdravíme všechny!
Ozýváme se s naší další novinkou! Nic převratného, ale přece. Rozhodli jsme se, v rámci naší webové stránky zřídit novou sekci - Burza. Všimli jsme si, že někteří mají problém s tím, kam nabídku umístit, apod. Potom je to vše rozházené všude možně po internetu a očekávané pozornosti se nedostane žádné kupní straně. Proto přicházíme právě s tímto nápadem. Na stránky můžete nechat uveřejňovat své nabídky i poptávky.
Jak to funguje?
Na uvedenou e-mail adresu, ssl-burza@email.cz zašlete,
-V případě nabídky: foto předmětu prodeje, jeho popis (vzhled, stav), požadovanou cenu a popř. ještě osobní požadavky na dopravu aj.

- V případě poptávky: název poptávaného zboží, popř. jeho popis, popř. požadovaná výše kupní ceny.
Veškeré dotazy směřujte buď na výše uvedenou e-mail adresu nebo na stránkách FB - Show some love - Czech.
V případě zájmu můžeme přidat i nabídku/poptávku mimo TH sortiment.
Doufám, že se Vám nápad zamlouvá a těšíme se na případné ohlasy i dotazy :).
S pozdravem
SSl Team


MTV FANS - Fan Army Battle #2

16. listopadu 2011 v 16:37 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Tokio Hotel zvítěli proti Black Veil Brides a tak postoupili do dalšího kola.
EVFans vs Aliens

Město nejlepších koktejlů…

16. listopadu 2011 v 16:37 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Město nejlepších koktejlů…
New York? Londýn? Mnichov!
Anna Knorr, mistrině světa ve Flair barmanství z roku 2008 a vedoucí Barschule v Mnichově.
[...] "Před několika lety se mně stala veselá věc, která byla zakázaná. Během jedné akce se u mě v baru objevil Bill Kaulitz z Tokio Hotel, tehdy mu bylo 16 let, a chtěl vodku-lemon. Ale nedostal ji."


Tokio Hotel: Tom a Bill Kaulitzovi a noc na 24.11.

14. listopadu 2011 v 16:11 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

Noc na 24.11.2011 bude naprosto jedinečnou nocí pro fanoušky Tokio Hotel na celé Zemi, protože o půlnoci bude online Fan-App Billa a Toma Kaulitzových. V této App bude údajně to, co si hodně fanoušků přálo. Podle webové stránky Tokio Hotel se to v App bude točit kolem života Toma a Billa Kaulitzových. Takže bychom se měli dozvědět, co právě dělají a co je ještě důležitější, jaké oblečení má právě na sobě Bill Kaulitz. Jestlipak se také dozvíme, co nosí do postele?
Reklamní spot slibuje, že fanoušci nemusí čekat na špatné paparazzi fotky, protože v App pro iOS a Android budou skvělé fotky ještě předtím, než se objeví v tisku. S App můžete údajně udržovat přímý kontakt s dvojčaty.
Ukáže se, jestli se přes App nahlédne do života bratrů. Nejsem toho názoru, že reklama se v tomto případě přesně musí držet slova, protože Bill a Tom by měli mít také trochu volného času a jedno nebo více tajemství.