Září 2011

Co znamená vést Fan Army Tokio Hotel

29. září 2011 v 21:07 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

Jak můžete vidět z masivních přílivů hlasů v kategorii Fan Army FTW, cena zaměřená na tyto top milovníky hudby je jedna z nejpopulárnějších O Music Awards. To je důvod, proč se zaměřujeme na rozhovor s top psy v každé z těchto armád - lidé, kteří nás svým horlivým nasazením ohromují a současně i děsí.
Tokio Hotel Aliens na posledních MTV O Music Awards přesvědčivě porazili své konkurenty, vyhráli Fan Army FTW. Tentokrát jsou zpět a tvrdě bojují za svou oblíbenou německou popovou kapelou. S 30letou Jacqueline z Dominikánské republiky, která je jedním z jejich top generálů, jsme si popovídali o tom, jaké to je vést vítěznou fanouškovskou armádu.
Kdy ses stala fanynkou? Proč?
Fanynkou Tokio Hotel jsem se stala v roce 2008 poté, co jsem je objevila na Youtube. Miluju učení jazyků, takže jsem na YouTube hledala nějakou německou hudbu a našla jejich hudební klip "1000 Meere" a jejich vystoupení s tímto songem na NRJ Music Awards 2008 ve Francii. Další den jsem začala poslouchat všechnu jejich hudbu, sledovat epizody Tokio Hotel TV, jejich hudební klipy, živá vystoupení, rozhovory, atd. Zamilovala jsem se do jejich německé hudby, osobností a samozřejmě Billa Kaulitze; je unikátní, jsem jím fascinována.
Kdy ses rozhodla připojit se a vést fanouškovsko armádu?
V roce 2008 se uskutečnilo několik důležitých Tokio Hotel hlasování (MTV VMA, MTV Latin America Awards, MTV EMA) a já za ně hodně hlasovala. Opravdu jsem chtěla, aby tyhle ceny vyhráli, také jsem je chtěla podpořit víc tím, že jsem šířila slovo o těchto hlasováních. To je důvod, proč jsem se zapojila do různých Tokio Hotel fór po celém světě (USA, Německo, Itálie, Francie, atd.) a to především protože, že jsem chtěla pomoct ve všech hlasováních a neustále připomínat, aby fanoušci hlasovali. Pak jsem v roce 2009 vytvořila účet na Twitteru (@BillKaulitzFans), protože Twitter je nejúčinnější způsob, aby vás lidé slyšeli a také je to velmi užitečný a silný nástroj s cílem šířit slovo (hlasování, novinky a všechny typy aktualizací), je to rychlejší a jednodušší, momentálně je to nejlepší věc.
Jaká je obecná uniforma vaší fanouškovské armády? Nějak oblečení, které všichni nosíte? Koncertní trika, atd.?
Není to jednotné. Někteří fanoušci nosí Tokio Hotel trika, která si můžete koupit v oficiálním Tokio Hotel obchodu.
Kolik hodin týdně posloucháš hudbu?
Jak se to vezme, ale v těchto dnech asi dvě hodiny týdně. Ale to se samozřejmě změní, až bude vydáno nové album Tokio Hotel. :)
Kolik hodin tvrdých a rychlých pravidel pro členy fanouškovské armády?
Nejsou žádná tvrdá a rychlá pravidla.
Jak úzce znáš ostatní členy? Jste všichni přátelé?
Fanoušci Tokio Hotel jsou jako velká rodina.
Jak se se vám minule podařilo vyhrát Fan Army FTW? Nějaká strategie?
Opakování je matka moudrosti. Fanoušci Tokio Hotel jsou veteráni v hlasování :).
Letos jste začali hlasovat poměrně rychle. Jak jste to zařídili?
Nezačali jsme hlasovat předtím, než jste to oznámili na stránce, ale začali jsme hlasovat, jakmile jsme uviděli @MTVOMA tweet o nominacích. V příspěvku byl odkaz na hlasování. :)
Jaký je váš plán tentokrát?
Nikdy neodhalujte vaše strategie. ;)
http://blog.omusicawards.com
Fotka - Flickr, Toni Villaró

MTVOMA twitter (29.09.2011)

29. září 2011 v 21:06 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Fanouškovská armáda Tokio Hotel je silná! Tohle je zapotřebí, abyste byli v čele:

Tokio Hotel facebook (28.09.2011)

29. září 2011 v 21:06 | *-: Mišpulinka :-* |  News

MTV O Music Awards jsou opět zpátky! Můžete katapultovat Aliens zpátky na vrchol? Hlasujte právě teď!!http://www.omusicawards.com/vote/fan-army-ftw

MTVOMA twitter (28.09.2011)

29. září 2011 v 21:06 | *-: Mišpulinka :-* |  News


Tokio Hotel's Aliens obhajují jejich titul jako Fan Army FTW. Ale Lovatics předvádí dobrý boj. http://t.co/Kbht18XK
Pro Tokio Hotel hlasujte tady.

Kdo okrádá voskové celebrity?

28. září 2011 v 11:43 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
U Madame Tussaunds se potulují zloději šperků! Znovu a znovu tady stojí slavné voskové dámy bez náušnic.
A "Tokio Billovi" byl teď ukradnut celý prst.
PR-manažerka Nina-Kirstin Zerbe (32) se domnívá, že šperky si tajně berou fanoušci jako suvenýr.
Zerbe: "Částečně bývají vytrhnuty přímo z ucha. To je nepříjemné, protože se musí vyměnit nejen náušnice, ale i celé ucho." Šperky jsou originální náušnice hvězd, často musí být znovu navrhnuty návrhářem.
Pupulární oběti: vosková figurína Angeliny Jolie, Nicole Kidman nebo mladá Hildegard Knef.
Zerbe: "Náušnice mužů, např. Justina Timberleka, nebyly ukradnuty téměř nikdy."
Figurína "Tokio Hotel"-zpěváka Billa Kaulitze tady najednou byla dokonce bez ukazováčku.
Zerbe: "Potřebujete enormní sílu, abyste prst odlomili." "Operace" stála okolo 5000 Euro.
[...]

Magazín WWD

28. září 2011 v 11:42 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Ahoj, sháníme někoho, kdo by měl zájem si objednat japonský magazín WWD (http://www.imagebam.com/gallery/cu3sd9o3lfs887r7kbq532c460u6bve3/) ..a ještě nejlépe někoho, kdo by si troufal ho objednat, jelikož pro nás jsou ty stránky poněkud nepřehledné. Jinak by nebyl problém, abychom ho objednaly my. Když se nás najde víc tak určitě ušetříme na poštovném, takže pokud máte zájem na facebooku jsme založily zvlášť skupinu "Magazín WWD", tak se přidávejte a pište.. budeme jenom rády :)
Byla by škoda tenhle magazín nemít ve své Tokio sbírce, když jeho obsah zahrnují tak úžasné fotky twinsat, nemyslíte? Proto předem děkuje za Vaš zájem a doufáme, že se nás najde co možná nejvíce. :)
Pište, s pozdravem K+A.

O Music Awards - hlasujte!

27. září 2011 v 19:44 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Už podruhé v tomto roce se koná MTV O Music Awards . V dubnu Tokio Hotel vyhráli kategorii "Fan Army FTW" a teď pro ně v této kategorii opět můžete hlasovat. Hlasování končí 1. října ve 4.59 hod. Vítěž pak bude oznámen 31. října (našeho času 1. listopadu) na OMusicAwards.com. Abyste mohli hlasovat, musíte mít Facebook nebo Twitter.

VOTE


"Exkluzivně" ... šťatná dívka, která řídí auto Toma Kaulitze

27. září 2011 v 19:44 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

Když randíte s celebritou, jste jejich rozšíření. Měli byste vědět, že dříve nebo později některé části vašeho života budou působit na jejich mediální život. Budete usilovat o to, abyste získali to nejlepší z toho, co oni dostali. Znamená to, že už jste součástí "celebrity." Nebudete fotografováni tak moc jako celebrity, ale lidé budou vědět, kdo jste, protože se starají o život jejich celebrit. Jste na místě, kde by chtěly být miliony dívek!!! Zveřejňuju tuhle fotku, protože je teď celebritou, která je v blízkosti jedněch z největších evropských celebrit.
Nakupovala v obchodu "Target," když jsem ji vyfotil přes okno, takže všichni můžeme vidět, kdo je tahle šťastná dívka. Vypadá velmi pokorně a osobně je velmi pěkná. Nakupuje v "Target," takže se vůbec nezdá, že by byla nějaká zlatokopka!
Jen z vnější perspektivy: Mám pocit, že je to pravděpodbně skvělá holka pro Toma, která je s ním proto, že si na normální úrovni dělají navzájem radost. Jsem rád, že vidím, že má Tom ve svém životě někoho speciálního. Nemám v plánu ji v budoucnu znovu fotografovat, pokud někam nepůjde s Tomem, takže jestli se to někomu líbí nebo nelíbí, může teď v klidu odpočívat.

Tokio Hotel totálně změnili image, z Billa je blonďák

27. září 2011 v 19:43 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
Německá skupina Tokio Hotel je k nepoznání. Bratři Bill a Tom Kaulitzovi se rozhodli pro změnu imgae. Bill konečně odhodil holčičí vzhled a nechal si narůst strniště. Svou černou hřívu ostříhal a odbarvil.
Dvojčata Bill a Tom oslavila na začátku září dvaadvacáté narozeniny. Už to nejsou žádné děti a dokazují to i svým vzhledem.
Pryč jsou černé dikobrazí vlasy Billa. Teď je z něj blonďák a nechal si dokonce narůst vousy. Dámský vzhled ale úplně neopustil, jak ukázal v halence s mašlí.
Ani jeho bratr Tom teď holení moc nedává. K tomu dredy vyměnil za dlouhé copánky.
Jejich původní vzhled si můžete připomenout v jejich nejlepších klipech, které odvysíláme v pořadu best of.
Čas vysílání:
Středa 28. září 12:00
Neděle 2. října 12:00
http://i.idnes.cz/11/093/cl6/NH3e154a_TH.jpg
http://i.idnes.cz/11/093/cl5/NH3e154a_TH2.jpg

Nepotvrzeno: Reality show na HBO?

26. září 2011 v 15:01 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Upozornění: Jedná se pouze o drb!
Můj otec je asistent producenta HBO a sleduje a analyzuje grafy kvůli popularitě minulých tv seriálů a porovnává je s testovací skupinou, která sleduje pilotní díly nových tv seriálů. V podstatě ví, jak to funguje s demografickými daty a co bude úspěšné...
Takže tady je ta novinka: Ví, že jsem fanynka Tokio Hotel, takže se mi včera zmínil, že viděl něco, co by mě možná zajímalo...na seznamu pořadů, které se budou vysílat na jaře 2012 tam byl pořad jménem "Kaulitz Brothers: Radio Hysteria" nebo nějak tak, nemůžu si vzpomenout, ale týkalo se to HBO v mezinárodním měřítku a bylo to pod kategorií 'reality tv.' Nemám ponětí, co by to mohlo být, ale koho to zajímá? Je to úžasné. Zveřejním víc informací, pokud se toho dozvím více!!
nalezeno na americkém fanblogu

Thomas Anders se zmiňuje o Billovi

26. září 2011 v 15:01 | *-: Mišpulinka :-* |  News

http://media.news.de/resources/thumbs/ea/92/855286589_180x180/62aeb4b0171dea0e39adfe08f643.jpg
Thomas Anders z Modern Talking se v rozhovoru pro News.de zmiňuje o Billovi.
S Modern Talking byl známý hlavně kvůli jeho dlouhým vlasům, opálení ze solária a lesku na rty. "Byl jsem Bill Kaulitz 80. let," srovnává se se zpěvákem Tokio Hotel, který je známý pro jeho výstřední styl.

Eurochannel Guide - Tokio Hotel

24. září 2011 v 17:12 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
Tokio Hotel Germany
Po jejich světovém turné "Welcome to Humanoid City" přichází představitelé mladého mezinárodního rocku na Eurochannel.
Jsou silní, výrazní a extravagantní, ale především jsou jedineční! Tokio Hotel obsadí obrazovky Eurochannelu exkluzivními rozhovory, záběry ze zákulisí, hudebními klipy a vynikající live show, která vás zbaví smyslů.
Tokio Hotel poskytují nejnadějnější německou hudbu současnosti. Byli na turné po celém světě, jejich elektronickým pop-rockem lomcují publikem a jejich význam prokázali také tím, že jsou uznáváni fanoušky a kritiky. Na MTV Europe Music Awards v roce 2010 získali cenu Best World Stage vystoupení.
Euromusic vás zve na jízdu s těmito mladými hvězdami kvůli strhujícímu rockovému zážitku s hity jako "Automatic," "Scream" a "Don't Jump."
Jiná stránka Billa Kaulitze
Zpěvák není jenom novou tváří německého popu, ale také módním trendem.
Často byl nazýván černým andělem mola. Jeho rockový styl a šokující účes mu ve velmi nízkém věku dali kus dortu ve světě módy. Má vášeň pro módu a jeho skříň je toho důkazem. V rozhovoru s Buzznet se přihlasil k posedlosti pro oblečení a že "mám u sebe 10 až 20 zavazadel. Moje skříň teď vypadá skoro jako obchod s oblečením. I když si o sobě myslím, že jsem trochu blázen, miluju tu."
Má pravdu, hodně lidí možná pokládá jeho smysl pro módu za šílený a Tokio Hotel fóra jsou plná odkazů na toto téma, někteří dokonce naznačili, že by kvůli jeho androgynnímu vzhledu mohl být homosexuál. Vypadá to, že on se o tohle nestará a obléká si to, co chce on.
Nestará se ani o ceny. Mezi jeho preferovaným oblečením má několik legín s leopardním vzorem od Givenchy za 627 euro. Jeho kolekce se také skládá z kabátů Burberry, které stojí více než 1000 euro. Také se přihlásil k lásce pro boty Rad Hourani, ve kterých se ukázal na mnoha veřejných vystoupeních.
Jeho zatím nejlepší módní moment bylo focení pro 30. výroční magazínu Vogue. Na tuto složitou práci byla pověřena módní legenda a návrhář Karl Lagerfeld a výsledek byl lepší, než oba dva očekávali. V prohlášení pro Style.com o měsíc později návrhář řekl, že by zpěváka vybral pro budoucí přehlídková mola.
Bill Kaulitz miluje svět módy a také si je vědom problémů, které jsou s tím spojené. Po celém světě se ví o zabíjení zvířat pro módní průmysl, ale zpěvák nemá rád nic, co souvisí s brutalitou k jiným žijícím druhům. V okamžiku, kdy si vybírá oblečení, se ujišťuje o tom, že na to nebyla použita žádná zvířecí kůže.

Jak se určují nominace na MTV EMA

24. září 2011 v 17:12 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Není třeba zdůrazňovat, že EMA oceňují nejžhavější umělce roku. Jak ale přesně jejich teplotu měříme? Zde se dozvíte, jak MTV určilo, kteří umělci mohou být nominováni na EMA 2011.

Naše nominační rada sleduje práci umělců celého světa a úzce spolupracuje se všemi místními stanicemi MTV. Hodnotí popularitu umělce, například podle počtu přehrání jejich videoklipů na stanicích MTV nebo webu MTV a dalších stránkách s videi. Zohledňuje prodeje digitálních i fyzických singlů a alb a hranost v rádiích po celém světě. Také sleduje popularitu umělců v sociálních médiích (což jsou služby jako Facebook a Twitter). Aby měl umělec nárok na nominaci, musel na MTV uvést nový videoklip maximálně rok před oznámením letošních nominací dne 19. září 2011.

Ze všech našich nominací jsme nadšení, i když někteří z našich oblíbených vystupujících na EMA jako Tokio Hotel a Green Day letos nic nevydali a v nominacích chybí. Ale ještě je neodepisujte - těšíme se, co od nich uvidíme a uslyšíme v roce 2012!

Když už teď víte, jak to funguje, na co čekáte? Běžte do sekce Hlasování a začněte vybírat!

Kde jsou vlastně Tokio Hotel?

24. září 2011 v 17:11 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

Bývalá teenie-kapela stojí raději na podiu v Asii než tady doma.
Je to už přes dva roky, jako by se magdeburská kapela Tokio Hotel propadla v Německu pod zem. Bývalí teenie idolové se momentálně raději věnují jejich mezinárodní kariéře místo toho, aby se starali o jejich fanoušky doma - a dívky jim jsou přesto stále věrné.
Tak úplně jemné východoněmecké umění to skutečně nebylo: Jednovaječná dvojčata Bill (zpěv) a Tom Kaulitzovi (kytara), basista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer se před šesti lety s hity jako "Durch den Monsun," "Schrei" nebo "An deiner Seite" stali oslavovanými popovými hvězdami, kteří svou ješitnost šířili do všech médií. Vyprodaná koncertní turné, křičící dívky a ceny jako Bambi, Echo a různé ceny MTV byly pro dnes již 22-24leté muzikanty každodenní záležitostí. Po třetím vydaném albu v roce 2009 chtěli raději nasát celosvětový vzduch než ten německý a proto podle informací od nahrávací společnosti udělali pro Německo "mediální pauzu." To znamená žádné rozhovory, žádné koncerty, žádná vystoupení v televizi, no, takřka úplné zmizení ze scény.
Na začátku této "německé přestávky" byla většina fanynek denně v slzách. Mezitím se jejich slzy už usušily a kolem Tokio Hotel se to tady uklidnilo, zatímco v Americe a Asii horlivě bojují o pozornost. "Trend ukazuje, že mezinárodní zájem o Tokio Hotel na internetu je velmi vysoký" říká Andreas Kraus, který je vedoucí společnosti Sunlab, s. r. o., v Aschaffenburgu, která se věnuje provozu internetové stránky www.mytokiohotel.net. "V Německu to kleslo na zlomek dřívější úrovně. Tohle téma je u nás trochu out." Přestože poslední příspěvky na fóru webové stránky jsou z května 2011, Andreas Kraus webovou stránku zrušit nechce. "I když nemáme velký počet nových registrací, někteří fanoušci se na naší stránce objeví. A jen málo ruší například newsletter," říká Kraus, který svou práci zredukoval na technické spravování stránky.
O aktuální poloze Tokio Hotel si není jistý ani oficiální fanklub, který dříve rád vyjadřoval své názory na toto téma, potom ale přesně jako nahrávací společnost, neposkytoval žádné informace. Mnohem otevřenější jsou však dlouhodobí fanoušci Tokio Hotel, kteří se navzdory touhy těší z kroků jejich oblíbenců do zahraničí. "Alespoň můžeme hrdě říct, že tato úspěšná kapela pochází z Německa," říká Sina Hernandez z Essenu, která je popovou kapelou nadšena od začátku a se členy se setkala několikrát na koncertech, před hotely a na autogramiádách. "Poprvé jsem byla hodně nervózní, ale pak jsem si uvědomila, že tito kluci jsou mega roztomilí a hlavně Tom je stejně tak drzý a vtipný, jak ho známe z rozhovorů."
20letá gymnazistka zažila Tokio Hotel 12krát živě na vystoupeních a stále je ohromena: "Od ostatních se vyznačují jejich vzhledem a písněmi, které si sami píšou a navzdory úspěchu strojí nohama na zemi." Sina si také myslí, že jejich víceroční nepřítomnost nebude znamenat, že němečtí fanoušci na Tokio Hotel zapomenou. "Když budou zase vystupovat někde v mé blízkosti, každopádně si koupím lístek," říká v radostném očekávání.
Někteří obdivovatelé si jsou na druhou stranou jisti, že ten velký humbuk kolem Tokio Hotel v Německu je definitivně pryč. "Přesto budou mít i nadále úspěch a jejich jména etablují do hudební branže," věří např. 23letá Sabi K. z Hanhofenu. Bankéřka je fanynkou Tokio Hotel od roku 2007 a tím tak navázala nová přátelství a získala vzrušující zážitky, jako cesta na koncert do francouzského Nantes. "Poznala jsem tolik lidí, kterých se dnes nehodlám vzdát. To je vedle hudby ten nejpěknější osobní dárek, který mi kluci dali, aniž by to věděli," vysvětluje Sabi její spojení s Tokio Hotel. Tato popová kapela měla podle jejího názoru přímý dopad na její život. "Od té doby, co jsme fanynkou, poznala jsem, kdo je skutečně můj přítel. Byli totiž lidé, kteří kvůli Tokio Hotel nechtěli mít se mnou žádné dočinění!"
Proto Sabi odpustila "klukům", jak členy této kapely fanynky rády nazývají, také jejich aktuální absenci. Myslí si, že tato vzdálenost od reflektoru je obzvlášť dobrá pro dvojčata Billa a Toma, kteří svoje bydliště dokonce přemístili do USA. "Nemůžu pochopit, když někdo kvůli této okolnosti už není jejich fanoušek nebo říká, že je nenávidí," říká Sabi, která je Tokio Hotel nablízku nejen díky hudbě, která jde pod kůži. Protože z nadšení pro kapelu si na její levou lopatku nechala vytetovat "In your shadow I can shine."

Billovy bláznivé účesy

24. září 2011 v 17:11 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

Takto se změnil Tokio Hotel-frontman.
2005 - Bill úplně na začátku své kariéry: s naježeným účesem.
2008 - V 19 letech byl asi víckrát ve psím salónu - kvůli trpasličí špičaté hřívě.
2009 - Tohle mega-číro objevil u manga-účesu.
2010 - Adamovi Lambertovi (29) se to tak zalíbilo, že ukradl Billův vlasový styling.
2011 - Před několika dny v L.A. Billův nový vzhled je zřejmě inspirován Jedward-dvojčaty. Sexy!
DE Bravo 39/2011
imagebam.com


Bill Kaulitz: Blond pokušení

22. září 2011 v 18:14 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

Radikální proměna: Tokio Hotel-hvězda Bill Kaulitz se mění z androgynního na rázného. Každopádně trochu...
Upřímně: Poznali jste ho na první pohled? Mladý muž, který se velkými pilotkami opouští noblesní japonskou restauraci Katsuya v Los Angeles je skutečně Bill Kaulitz.
Neobvykle krátké, blond vlasy jsou natupírované do číra, na sobě má koženou bundu drahého rockového stylu a džíny Dior Homme. Pěti denní vousy zdobí jeho - stále ještě jemný - obličej.
22letý zpěvák Tokio Hotel by působil téměř mužně, nebýt jeho hedvábné blůzy....
Mužný vzhled bez andogynního doteku je pro něj přece jen nemyslitelný. Teď vypadá jako směs George Michaela, Karla Lagerfelda a US-star Jereda Leta.
Důvod pro změnu stylingu? Bill Kaulitz a jeho bratr Tom pracují na čtvrtém studiovém albu Tokio Hotel, které by mělo vyjít v roce 2012.
Protože se to tady v Německu kolem celosvětově známých dvojčat a zbytku kapely uklidnilo, spektakulární změna nemůže uškodit.
Kaulitz-bratři bydlí v L.A. už téměř rok - nechávají se tam inspirovat hudebně a podle módy.
Již brzy by měla být online jejich první vlastní aplikace, fanouškům slibují "naprosto novou zkušenost." Takže Billovy blond vlasy jsou jenom začátek.

Čas být blond!

22. září 2011 v 18:14 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
Čas být blond!
Wow! Jeho charakteristickým černým vlasům můžeme říct 'good bye'! Tokio Hotel frontman Bill Kaulitz je blonďák! A měli bychom si všimnout toho, že mu to neuvěřitelně sluší! Rocker, který změnil svoji image, se společně s jeho bratrem Tomem šel najíst do hollywoodské restaurace Katsuya. Když šel po ulici, každý se otáčel. Je nemožné neotočit se, protože v takovém rockovém stylu je úžasný. Jeho bratr Tom je naopak svému stylu věrný a neuvažuje o žádných změnách jeho image. Uvidíme!
- Tom jde po hollywoodském chodníku slávy.
- Černé vlasy jsou pryč.
- Vousy a účes jsou velmi sexy.
- Dvojčata spěchala k jejich autu.

RU Bravo 20/2011

imagebam.com


Candids / Paparazzi / Backstage - 2008

22. září 2011 v 18:13 | *-: Mišpulinka :-*
26.01.2008 Cannes [France]
26.01.2008 Cannes [France]
27.01.2008 Cannes [France]
27.01.2008 Nizza [France]
27.01.2008 Hamburg [Germany]LiesAngeles twitter (20.09.2011)

22. září 2011 v 18:13 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Differentstars_: Neviděl jsi Kaulitz dvojčata? Je to už nějaká doba, co nemáme žádné jejich nové fotky! :(
LiesAngeles: Vlastně jsem před několika dny viděl na dálnici Toma řídit jeho Audi.
Differentstars_: OMG, je to pravda? Ale neviděl jsi, jestli byl sám nebo ne?
Lies Angeles: Viděl jsem, s kým byl. Jen čekám, až jednoho dne udělám fotky. Fotky jsou jednodušší, aby lidé uvěřili.
Differentstars_: S kým?
LiesAngeles: Neřeknu, dokud neudělám fotky. Začnou se šířit drby a já dostanu milion stejných otázek.

Glamour.de - top 50 mužů

21. září 2011 v 15:49 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Včera napsal Glamour.de článek o tom, jak se Bill umístil na 23. místě top 50 mužů. Dnes už je na 1. pozici. Aby si tento stav udržel, klikněte na HOT.