Červen 2011

Tokio Hotel facebook (30.06.2011)

30. června 2011 v 21:19 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Některé fanoušky zajímalo, jestli basa v MTV aukci bude dodána také do jiné země mimo Japosnko a odpověď je ANO. Fanoušci mimo Japonsko můžou nabízet přímo tady a možná bude tento unikátní kus TH historie brzo tvůj :Dhttp://www.j-grab.com/auction/ jp/page/c280320694/en/

MTV: Zona De Combate - TH vs. Green Day

30. června 2011 v 21:18 | *-: Mišpulinka :-* |  News
TH porazili Justina Biebera a dostali se tak do dalšího kola Zona De Combate, kde jsou proti nim Green Day.

Tokio Hotel: Zpátky do Německa?

30. června 2011 v 21:17 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

imagebam.comimagebam.com

Všechno je ještě přísně tajné: Dvojčata by měla být v porotě nové castingové show Pro7 - to by bylo televizní překvapení roku…

Bude to podílový boj sledovanosti mezi talentovými pořady. V září startuje nová řada "Das Supertalent" - a ve stejnou dobu bude na startu nový castingový formát: "The Voice of Germany."

[…]

Jak se teď IN z úzkých zdrojů dozvěděl, v diskuzi jsou dvě nejžádanější německé hvězdy: Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel! To by bylo úžasné, protože by se dvojčata konečně vrátila zpátky do své domoviny. Momentálně žijí - stejně jako jejich objevitel a producent David Jost - v Los Angeles a plánují jejich další studiové album.

Všechno je přísně tajné a samozřejmě otázkou peněz - ale to pro Johna deMola (56) nehraje žádnou roli.

[…]

Je to stále napínavé: Jestli Tokio Hotel skutečně přislíbí být v porotě, může televizní pořad počítat s vysokými podíly sledovanosti - kvůli velké fanouškovské základně a garantovaně nepřikrášleným a jasným hodnocením Billa a Toma. Jestli budou v porotě jednom čtyři lidi, je ostatně pořád ještě otevřené, protože jak se IN dále dozvěděl, mělo by být v německé verzi "The Voice" tzv. "pozice dvojčat" (to znamená, že dva interpreti budou mít jeden bzučák - v tomto případě Bill a Tom Kaulitzovi).

[...]

// IN 27/2011


Bill & Tom brzy v kině jako "Loupežníci?"

30. června 2011 v 21:16 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
Bill a Tom Kaulitzovi (21) z Tokio Hotel brzo k vidění ve filmu? V současné době na internetu kolující spekulace a zvěsti o tom, jestli získají filmovou roli - ve snímku, na kterém je založena klasika německé výuky - "Die Räuber" od Friedricha Schillera.
Ve stejnojmenném filmu, který se ale odehrává v roce 2039, obyvatelstvo je utlačováno státem, což mnoho lidí přivádí k tomu, aby protestovali a víc bojovali za svobodu. 21letý Karl je odbojář, jeho stejně starý bratr Franz chce naproti tomu mít moc. Oba bratři proti sobě nakonec bojují a ani jednou neberou ohled na vlastní rodinu. Bill by měl mít roli bratra lačného po moci, zatímco Tom by měl hrát rebela.
Režisér Christoph Gampl si slavné sourozence vybral záměrně, protože si myslí, že jejich život vykazuje jasné pararely s rolemi postav a popularita kluků může filmu pomoct na novou úroveň. I když se příběh zřejmě týká bratrů, jedná se tam hlavně o sourozenecký konflikt, se kterým se Bill a Tom jistě mohou identifikovat.
Nicméně ještě není žádné oficiální vyjádření, jestli budou hrát v "Die Räuber" hlavní roli. Natáčení by mělo začít tento rok na podzim, takže by mělo být brzo jasné, kdo bude do filmu patřit.
Co si myslíte o možném filmovém projektu Billa a Toma? / ankteta - hlasujte tady
- Zní to opravdu cool, na film se každopádně podívám!
- Raději ne, jistě to nebude žádný velký hit
- Přijde na to, co z toho režisér a herci udělají!

IN (Germany) 27/2011

30. června 2011 v 21:16 | *-: Mišpulinka :-* |  Časopisy-zahraniční

imagebam.comimagebam.com


Bill & Tom Kaulitzovi také v porotě "The Voice"?

30. června 2011 v 21:15 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
Producenti nové castingové show The Voice of Germany opravu napínají. Panuje plno dohadů o pořadu, ve kterém budou porotci otočeni zády k soutěžícím. Nedávno konečně unikly první určité novinky: Oficiálně bylo potvrzeno, že v porotě budou sedět německé super hvězdy Nena (51) a Xavier Naidoo (39) a budou tak hodnotit nové talenty z Německa jen přes jejich hlas.
A přesně na finále americké verze, kde jsou známými porotci Christina Aguilera (30) a Adam Levine (32), je okolo "The Voice of Germany" nový drb. Protože v pořadu by údajně měly být i teenie hvězdy Bill a Tom Kaulitzovi (21). Jak jsme se dozvěděli, jsou právě v diskuzi, ale jistého ještě nic není.
Zakladatel John DeMol (56) tak má dost důvodů k rýpnutí si a také jasně říká: "'The Voice of Germany' není podium pro nadšence nebo rádoby hvězdičky. Jen těm nejlepším z nejlepších se podaří dostat do 'slepého konkurzu.' Mohlo by se říct: 'The Voice of Germany' začíná tam, kde 'Deutschland sucht den Superstar' končí."
[…]
http://www.promiflash.de


[29.06.2011] TH for Japan: MTV aukce basy

30. června 2011 v 21:14 | *-: Mišpulinka :-* |  ♥Tom's Blog♥
MTV Japan nedávno odstartovala aukci basové kytary z našeho videoklipu "Scream!". Georg se ji tehdy snažil rozdrtit, ale naprosto upřímně: V téhle scéně jsem za něj musel zaskočit, aby byla basa na kousky... ;)
Takže se jedná o uniktání kus historie Tokio Hotel... tak unikátní, jak to jen jde!
Prosím, podívejte se na TENTO ODKAZ, aby jste se zúčastnili. (celosvětově).
Každý jen pomáhá!

18.03.2010 Lyon [+7]

30. června 2011 v 21:14 | *-: Mišpulinka :-* |  NewsMTV World Stage - VMAJ

30. června 2011 v 21:12 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Speciální hodinová verze VMAJ se bude vysílat ve více než půl miliardě domácností po celém světě na kanálech MTV v rámci hudební týdenní série MTV World Stage v pátek 29. července.

Tokyo - pics updated #2

30. června 2011 v 21:11 | *-: Mišpulinka :-* |  News

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


25.06.2011 MTV VMAJ - Red Carpet [+16]

30. června 2011 v 21:11 | *-: Mišpulinka :-* |  News

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com2008 Photoshoot by Erik Weiss [+4 HQ]

27. června 2011 v 8:55 | *-: Mišpulinka :-* |  News

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Tokyo - pics updated

27. června 2011 v 8:54 | *-: Mišpulinka :-* |  News

downlaod

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

25.06.2011 MTV VMAJ - Red Carpet

25.06.2011 MTV VMAJ - Live Performance

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


[24.06.2011] Proces vzniku

27. června 2011 v 8:54 | *-: Mišpulinka :-* |  ♥Tom's Blog♥

Dokážete si představit, co by to mohlo být?


Die Räuber s Billem a Tomem!

27. června 2011 v 8:51 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Dlouhou dobu se fanoušci hádali o oznámených projektech Billa a Toma. Teď je ale čekání u konce. Německý režisér Christoph Gampl zveřejnil před dvěma týdny podrobný koncept o filmu "Die Räuber" (Loupežnici). Drama "Die Räuber" od Friedricha Schillera by teď mělo být převedeno do animovaného filmu, kde budou i reálné scény Billa a Toma v hlavních rolích.

Tady je shrnutí obsahu filmu:

"V krizi otřeseném Německu roku 2039 reaguje vláda na radikalizaci různých politických stran postupným vývojem společnosti orwellovských rozměrů. Maximilian von Moor (54), šéf policie a vládní funkcionář, zažívá narůstající chaos a rozdělení společnosti dokonce i ve vlastní rodině. Zatímco jeho oblíbený syn Karl (21) se stává ikonou odporu proti vládnoucí třídě, jeho druhý syn Franz (21) začne toužit po moci. Karl, který je podporován svým otcem vede nekompromisní režim v podzemí. Jeho snoubenka Amalia je na jeho straně a to i přes veškerou propagandu proti povstalcům a hrdě klade odpor Franzovému pokusu o sblížení.

Situace v zemi bude mimo kontrolu, když stárnoucí policejní šéf záhadným způsobem přijde o život. Se svým synem Franzem aktivuje jejich sílu. Když Karl zjistí, že je jeho otec stále naživu, a že je zajat a držen v bunkru jeho bratrem , dává rozkaz k útoku na město a pomstí se svému bratrovi. Nastává boj bez vítěze, ve kterém pouze nebeské síly získají tragické vítězství."

© www.chappalingofilms.de

Bill přebírá ve filmu hlavní roli "Franze von Moora" a Tom roli "Karla von Moora". O spolupráci s Billem a Tomem a výběrem herců píše Christoph Gampl následující:

"Hledal jsem dlouho, mluvil jsem s mnoha castingovými agenty, sledoval reklamy a dokola to odmítal. Chtěl jsem mladé herce, kterým je 20, jak příběh vyžaduje, v neposlední řadě proto, že se jedná o mladé publikum. A chtěl jsem pár bratrů. Díky reportáži v časopisu na téma "dvojčata" jsem narazil na Billa a Toma Kaulitze, objevil jsem nápadné paralely, začal jsem o tom znovu přemýšlet - a najednou jsem věděl, že právě oni tento příběh pozvednou na novou úroveň. Bill a Tom jsou si výzvy velmi dobře vědomi, vezmou si čas na trénování herectví, vyučování mluvy a dialogu. Právě teď cvičí, aby jejich role byla profesionální. [...]"

© www.chappalingofilms.de

K dispozici je už první pohled na artwork filmu, který připomíná "Humanoid" a také způsob, jak dvojčata budou vypadat.

Die Räuber - artwork Galerie | ©www.chappalingofilms.de
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V současnosti není žádné oficiální potvrzení od Billa a Toma a také není jasné, kdy film vyjde, proto je tato zpráva považována za drb.

Update: Článek ze srpna 2010 také ukázal, že Gampl vyvíjí materiál pro film už půl roku. V srpnu 2010 vznikl trailer, virtuální kulisy a scénáře. Rozpočet pro film je pět milionů eur a natáčecí práce by měly začít na podzim 2011.

zdroj: th-wonderland.de

překlad: tokio-hotel-de.blog.cz (za případné nesrovnalosti v překladu se omlouvám ;)


Tokio Hotel facebook (26.06.2011)

27. června 2011 v 8:50 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Hlasujte! Kluky jste téměř dostali do finále velkého "Best Rocker Boy" hlasování sponzorované Q102. Hlasujte a dostaňte Billa, Toma, Gustava & Georga do posledního kola: http://www.q102.com/pages/rocker-boys/#vote

Takto vypadá Tokio Gaga!

26. června 2011 v 9:54 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/gaga-bill-21713054-mfbq-teaser-18528708/4,h=343.bild.jpg
Na "MTV Awards" v japonském hlavním městě
Takto vypadá Tokio Gaga!
Bill Kaulitz může být zaměněn s Lady Gaga
Říct vám další otřepanou pravdu může být zbytečné, ale: O vkusu by se dalo hádat.
Při pohledu na Lady Gaga, 25 a Tokio-Hotel-frontmana Billa Kaulitze, 21, se dá nesporně konstatovat: Jejich outfity jsou zase magnetem pro oči!
Zatímco Gaga byla s ultra-ultra-vysokými podpatky a koženou vestou se zlatými nýty oblečena spíše jako kluk, Bill působil v koženém pláštíku jako slečna Kaulitz.
Každopádně oba dva byli na "MTV Awards" poblíž Tokia vrcholy večera - ostatní mezinárodní hvězdy se do Tokia neodvážily přijet kvůli atomové katastrofě.
Takže velmi nahlas říkáme: Odvaha vám sluší dobře!!