Duben 2011

Konečně - Tokio Hotel zpátky v Rusku!

30. dubna 2011 v 10:35 | *-: Mišpulinka :-* |  News
http://www.tokiohotel.com/3/media/image/afisha_print_layers3-20110429173317-392_400.jpg
Jsme nadšeni vám oznámit, že Tokio Hotel našli způsob, aby znovu viděli jejich ruské fanoušky! Kluci obdrželi tunu žádostí prostřednictvím mailu a jejich ruští fanoušci se ptali na návrat ... a teď je dlouhé čekání U KONCE! Tokio Hotel budou vystupovat na obrovské národní hudební slavnosti MUZ TV, která se bude konat 3. června 2011 v the Olympic Stadium v Moskvě! Bill, Tom, Gustav & Georg se nemůžou dočkat, až budou slavit se svými fanoušky!
source: tokiohotel.com

Tokio Hotel: Za O-Award děkuje Bill Kaulitz s vousy!

30. dubna 2011 v 10:35 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
Bill Kaulitz skutečně nosí vousy a Pottschalkovi to připadá tak neuvěřitelné, že tato, pro mě novinka hýbající světem, nechtěla být v předešlých příspěvcích o Tokio Hotel. O klucích jsme tak dlouho nic neslyšeli, tím spíše neviděli a tato 'vousy-novinka' má u mě rozhodně kategorii "Breaking." Nějaké zlé jazyky přece tvrdili, že Bill Kaulitz je dívka. Takto určitě žádné dámské vousy nevypadají a jistě to není ani žádná chyba pixelu!!
Jak dlouho asi musel Bill Kaulitz čekat na tento chlupatý vzhled? U Pottschalka by to trvalo asi sedm dní a kvůli tomu jsem ten poslední, který by pomlouval, z mého pohledu, podivuhodně hojné vousy pana Kaulitze. Nakonec jsem rozbil dostatek skleníků a doufám, že vousy Billa Kaulitze jednou uvidím v celé své kráse. Do té doby se nebudu rozhodovat, jestli to vypadá lépe nebo ne. Ve videu jeho děkovné řeči za "O-Award" to můžee vidět lépe.

Tokio Hotel vyhrávají novou MTV-cenu: „Nejlepší fanoušci“

30. dubna 2011 v 10:32 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
Magdeburská kapela Tokio Hotel se může chválit největším zástupem uctívání (Fan Army) po celém světě.
Na vyhlášení první online-ceny hudebního kanálu MTV ("MTV O-Awards") získali němečtí rockeři nejvíce hlasů pro prestižní cenu diváků. "Vyhráli jsme," triumfoval americký fanklub Tokio Hotel v pátek večer na své internetové stránce. Žádná jiná kapela na světě nemá tak angažovanou a věrnou "armádu fanoušků" jako kapela okolo Toma a Billa Kaulitzových. Další ceny MTV šly k Lady Gaga, Kanye Westovi, Adamu Lambertovi a Willow Smith, která je desetiletou dcerou Willa a Jada Pinkett Smithových.

Tokio Hotel facebook (29.04.2011) #2

30. dubna 2011 v 10:32 | *-: Mišpulinka :-* |  News
... už jste viděli zprávu, kterou pro vás Bill & Tom nahráli?

O Music Awards: Tokio Hotel vyhrávají Fan Army FTW Award!

30. dubna 2011 v 10:31 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory

http://buzzworthy.mtv.com/wp-content/uploads/2011/04/tokio.jpg

LIDI! Třepu se/brečím!!! Jak je v němčině "třepu se/brečím"?? Fanoušci Tokio Hotel vyhráli MTV O Music Award za Fan Army FTW!!!!! To znamená, že fanoušci/aliens Tokio Hotel jsou ti nejhlasitější, nejvěrnější, nejoddanější, nejskalnější fanoušci na CELÉM internetu. A vy jste také ti nejlepší hlasující, silnější než Justin Bieber Beliebers, 30 Seconds To Mars' Echelon, Adam Lambert's Glamberts, Musers, My Chemical Romance's MCRmy, Lady Gaga's Little Monsters, Rain's Clouds, Nicki Minaj's Barbiez, Katy Perry's Katy Cats, Trey Songz's Angels, Rihanna Navy aWiz Khalifa's Taylor Gang, mít největší hardcore armárdu fanoušků je pro Tokio Hotel významná pocta.

Čtyři kluky z Magdeburku následujete od jejich skromných začátků jako Devilish až ke Comet Awards, platinovým deskám, EMAs a jeich VMA (nemluvě o tří ročním pokrytí na Buzzworthy). Jste ti nejhlasitější, nejpyšnější hudební fanoušci! Takže gratulace k výhře Fan Army FTW!


Cherrytree Records twitter (29.04.2011)

30. dubna 2011 v 10:30 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Gratulace & poděkování fanouškům TH. Vládnete! @: TOKIO HOTEL VYHRÁVAJÍ Fan Army FTW AWARD!!!!


Tokio Hotel facebook (29.04.2011)

30. dubna 2011 v 10:29 | *-: Mišpulinka :-* |  News
OMG!!! Dokázali jste to a ukázali světu, kdo má opravdu ty NEJLEPŠÍ fanoušky na zemi. Cena za "BEST FAN ARMY" v letošním MTV O Music Awards jde k ... Tokio Hotel's Aliens ;-) Díky za obrovskou podporu!

MTV O MUSIC AWARDS 2011

29. dubna 2011 v 10:12 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Kdy: 28.4.2011
Místo: Las Vegas
Kategorie: Fan Army FTW


Finiš hlasování - MTV O Music Awards!!

29. dubna 2011 v 10:12 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Už jen málo hodin a potom končí velké MTV O Music Award hlasování. Dej teď TVŮJ hlas v kategorii "Fan Army FTW".
source: tokiohotel.de
Vyhlašování výsledků se bude konat v našem čase zítra (29.04.) v 05:00 hod. Nahttp://omusicawards.com/ bude Live-stream.


Tokio Hotel facebook (28.04.2011)

29. dubna 2011 v 10:11 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Méně než 20 hodin zbývá do konce hlasování!!! Můžeme si tuhle cenu odnést domů?!? Hlasujte teď ve velké MTV O Music Awards: http://www.omusicawards.com/vo te/fan-army-ftw/

Tokio Hotel jsou nominováni na MTV Video Music Aid Japan!

28. dubna 2011 v 10:20 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Tokio Hotel jsou nominováni na MTV Video Music Aid Japan a to s "Darkside of the Sun" v kategorii "Nejlepší rockové video". Více informací a způsob, jak hlasovat, bude zveřejněno brzo. Show se bude konat 25. června v Tokiu v aréně "Makuhari Messe" a výtěžek z této události půjde na Japonský Červený Kříž. Jako první vystupující byla oznámena Lady Gaga.
Nejlepší rockové video - nominace
Linkin Park - The Catalyst
One Ok Rock - じぶん Rock
Radwimps - Dada
Tokio Hotel - Darkside of the Sun
Wampire Weekend - Cousins

Tokio Hotel mají na MTV O Music Awards nejvíce fanoušků

28. dubna 2011 v 10:20 | *-: Mišpulinka :-* |  Články a rozhovory
26.04.2011
Pro každého, který sice hudbu miluje, ale není nutně velkým fanouškem určitého interpreta nebo určité kapely, je tato zpráva překvapující. Podle MTV O (Online) Music Awards mají Tokio Hotel největší armádu fanoušků. Do konce hlasování zbývají jen tři dny a je fascinující, že toto hodnocení nevede Justin Bieber nebo podobní, ale Tom a Bill Kaulitzovi s Tokio Hotel. Tom Kaulitz na svém blogu ještě jednu vyzval k hlasování, takže výsledek je také bezpečně jistý.
Tom Kaulitz na svém blogu: "(Poslední tři dny) hlasování v MTV O Music Award...takže běžte ke klávesnici a ještě teď rychle hlasujte! Během posledních týdnů jste TH drželi na špici v kategorii "Fan Army FTW" - mockrát za to děkujeme.
Mezi Top 13 Tokio Hotel nejsou jen aktuální číslo jedna, jsou také jedinou německou kapelou, takže rychle hlasujte, aby naši velvyslanci ve věci hudby také doopravdy vyhráli!
Hlasujte TADY!
http://cdn.loomee-tv.de/wp-content/uploads/2011/04/SPX-033222.jpg

Tokio Hotel Gig 2011

28. dubna 2011 v 10:19 | *-: Mišpulinka :-* |  News

http://3.bp.blogspot.com/-HL_3OUMGg0s/TawvTLYMUKI/AAAAAAAAAWk/RHG73mTyaxg/s680/Tokio%2BHotel%2BAktion.png

My - TH-GIG-2011-TEAM - jsme zahájili akci!

Chcete, aby kapela tento rok v létě udělala v Německu akustické vystoupení včetně autogramiády? Jak to bylo v roce 2009 v Kolíně? Potom se zúčastněte!

Samozřejmě, že existují nějaké akce, aby se kluci vrátili do Německa. Ale naše akce má reálnou šanci, aby se to podařilo! Důvod? Jsme v kontaktu s někým, kdo má kontakt s managementem kapely, zejména s Davidem Jostem & Dunjou Pechner. Samozřejmě jsme se už na to ptali a dostali jsme informaci, že od vás potřebujeme hodně příspěvků, aby management mohl naši akce zrealizovat!

Vzbudili jsme tvůj zájem?

Tady se dozvíš, jak musíš postupovat:

Vyfotíš se a na fotku napíšeš krátkou větu s prosbou na kluky, aby tento rok měli v Německu akustické vystoupení a autogramiádu a pošleš to na email tokio-hotel-gig-2011@live.de Také můžeš nahrávat 20 sekundové video, na o kterém o to kluky prosíš - ale video by nemělo být delší než 20 sekund, jinak je příliš nepřehledné. DŮLEŽITÉ: Napište vaše celé jméno + věk + bydliště (vaše přímení bude zkráceno).

Malý tip:

Pošli tuto webovou stránku všem fanouškům, které znáš, protože když získáváme více příspěvků, je to pravděpodobnější šance.

Vaše fotky budou zveřejněny na této stránce Facebooku. (Kterou pozoruje také management). Také prosím klikněte na tlačítko "To se mi líbí".

Pro další otázky nám pošlete email. Snažíme se odpovídat do 24 hodin. Informace a novinky budou pravidelně na naši Facebook stránce.


Tokio Hotel facebook (26.04.2011)

27. dubna 2011 v 8:47 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Hodiny tikají - do ukončení hlasování zbývají dva dny a Justin Bieber dohání. Hlasujte teď, abyste udrželi Tokio Hotel nahoře: http://www.omusicawards.com/vo te/fan-army-ftw/

Tokio Hotel facebook (25.04.2011)

26. dubna 2011 v 11:48 | *-: Mišpulinka :-* |  News
Další úžasné podání - děkujeme za lásku Japonsku!
Chcete být součástí obrovské MTV O Music Award Fan Army Party 28. dubna v Las Vegas? Pro více informací se podívejte na tuto stránku:http://www.1iota.com/show/view /MTV_-_O_Music_Awards?performa nce=46297 Důležité: Pokud žádáte o lístek, ujistěte se, že použite promo kód "Tokio". PROSÍM, o lístek žádejte pouze tehdy, pokud si jste jistí, že se párty zúčasníte.
Méně než 80 hodin zbývá do obrovského MTV O Music Award hlasování!!! Odneseme tuhle cenu domů? VAŠE hlasy se počítají,takže vemte klávesnici a ukažte světu, kdo má ty nejskvělejší fanoušky!

Prodej TH věcí

26. dubna 2011 v 11:47 | *-: Mišpulinka :-* |  News

Samozřejmě k ceně 150,- se přičítá ještě poštovné.
Do balíčků můžu bez problému přihodit ještě nějaké plakáty nebo časopisy. :)

V případě zájmu piště na Tompip@seznam.cz


Kropp Circle twitter (24.04.2011)

24. dubna 2011 v 10:14 | *-: Mišpulinka :-* |  News
3 hodiny než začneme nahrávat náš cover "World Behind My Wall" od Tokio Hotel.

Tokio Hotel facebook (23.04.2011)

24. dubna 2011 v 10:14 | *-: Mišpulinka :-* |  News
16. dubna, celosvětový den Tokio Hotel
Fanoušci po celém světě se sešli, aby ve stejný den v jeich městě oslavili TH. Náhodně jsme vybrali jedno ze stovky úžasných videjí. Užijte si to! http://www.youtube.com/watch?v=FF44VGQrXL8

[22.04.2011] MTV O Music Awards!

24. dubna 2011 v 10:13 | *-: Mišpulinka :-* |  ♥Tom's Blog♥
Začal poslední týden velkého hlasování v MTV O Music Award...takže běžte ke klávesnici a ještě teď rychle hlasujte! Během posledních týdnů jste TH drželi na špici v kategorii "Fan Army FTW" - mockrát za to děkujeme.
No, a samozřejmě vám všem: KRÁSNÉ VELIKONOCE!!