Říjen 2010

Durch die Nacht mit... Wolfgang Joop und Bill Kaulitz

31. října 2010 v 10:10 | Miška |  Články a rozhovory

Paparazzi, křičící fanoušci a uprostřed toho jenom dva, na první pohled v základu rozdílní promenenti: "Tokio Hotel"- frontmann a módní návrhář - oba se řadí k německým nejúspěšnějším exportním artiklům, přestože se předtím ještě nikdy nepotkali, od začátku si skvěle rozuměli. Společný večer začal u módní značky Wolfganga Joopa, "Wunderkind", kde si Bill Kaulitz ihned ochotně vyzkoušel věci z Joopovy kolekce. Kaulitz připouští, že bych chtěl nejraději sám navrhnout kolekci, novými nápady Joopa je ale nadšen. Potom se jde na vrchol Eiffelovy věže. Bill Kaulitz  s Tokio hotel u symbolu Paříže před půl milionem lidí už vystupoval, ale až doteď nikdy nebyl nahoře. Následuje návštěva v Palais Beauharnais. Tady se nachází sídlo německého velvyslance, už tady bydleli Wagner a Bismarck. Joop a Kaulitz se zdají být zaujati napoleonským empírem. V Café de Flore se mluví o vážných tématech jako je prokletí internetu a s tím je i spojený zvyšující se nedostatek uznání umění a kultury. Bill tak oznamuje, že velká část songů z posledního alba Tokio Hotel byla už předtím na internetu? Není divu, že radostné očekávání na novou desku všeobecně klesá. Než se bude pokračovat, nechává si Joop narychlo přinést tužku a papír a kreslí zpěvákův portrét. Bill Kaulitz se dosud těšil z toho, že ho tato neohlášená návštěva Paříže ušetří od obvyklého humbuku? nic nepomáhá: Když oba opustili Café de Flore, už na ně čekali paparazzi. Také k fanoušům se dostaly fotky z Kaulitzovy a Joopovy noční procházky. Na Pont des Arts se Joop a Kaulitz rychle stali jednotnými: horší povolání musí být paparazzi. Večer nakonec končí na módní maškarádě, která připomíná Kubrick-film "Eyes Wide Shut", kde oba noční tuláci zapomněli na čas. Další den se zase setkali na módní přehlídce "Wunderkind." Vyměnili si telefonní čísla a chtějí se zase znovu vidět, Wolfgang Joop řekl, že jsou "jako dvojčata, která  byla při porodu oddělena."

"Durch die Nacht mit" je naprosto velká show. Ale jde také o strach ze stárnutí, nátlaku, že se musí vymýšlet stále něco nového a stále pokračovat se snaze vypadat dobře. Bill Kaulitz a Wolfgang Joop jsou dva perfekcionisti, kteří jsou si vědomi svého šílenství do kontroly, a kteří tento večer zase museli poznat, jak se snaží kontrolovat.

Termín vysílání: Úterý, 7.12.2010 / 00:15 hod na Arte
Délka: 52 minut


Tokio Hotel facebook (30.10.2010)

31. října 2010 v 10:10 | Miška |  News

EMA hlasovací víkend!!! Zbývá jen několik dní, abyste na tomto ročníku MTV Europe Music Award
dostali Billa, Toma, Gustava & Georga na vrchol v kategorii "Nejlepší World Stage koncert"!!! HLASUJTE: http://ema.mtv.co.uk/vote! Kolem EMAs je také úžásná soutěž - všechny informace dostanete tady: http://www.tokiohotelstreetteam.co.uk/

http://img821.imageshack.us/img821/2851/nepojmenovan1q.jpgHD koncert v kinech?

30. října 2010 v 10:29 | Miška |  News

HD koncert v kinech.
Trend, který zavádí Movieland. Na velkých obrazovkách budou brzo ukázáni Depeche Mode a Tokio Hotel.

[...]

"Bylo velkým potěšením vědět, že lidé, kteří si často nemůžou dovolit lístek za 100.000 $, můžou vidět jejich oblíbené kapely prostřednictvím magie kina," řekl Ricardo Osorio, marketingový manažer Movieland.

Řetězec bude promítat také Tokio Hotel, na billboardy se můžete těšit v příštích dnech.


Tokio Hotel facebook (29.10.2010)

30. října 2010 v 10:28 | Miška |  News

DAA je blízko k srdcím kluků z TH: po kampani Fashion Against AIDS v květnu '09, Bill a Tom přispěli 3 fotkami na první knihu od DAA jménem "The First Decade". (k dispozici začátkem listopadu).
Bill a Tom také jednu ze tří fotek podepsali a ta dnes večer (29. října od 18.00 hod) půjde do aukce v Campo & Campo v Berchem, Belgie. Pokud tam nemůžete být, můžete dát nabídku i telefonicky.

http://img547.imageshack.us/img547/1655/nepojmenovan1.jpg

klik


Saturn video spot - animations #2

30. října 2010 v 10:27 | Miška |  Animace
credit: ReseTH.gportal.hu

.
.
..

by Mary
http://oi52.tinypic.com/14t3j42.jpg.http://oi55.tinypic.com/zx4kys.jpg.http://oi54.tinypic.com/qn2xsi.jpg
http://oi52.tinypic.com/2s7yidy.jpg.http://oi54.tinypic.com/2lke1bn.jpg

by nutty
..
.


Georg in backstage (2007)

30. října 2010 v 10:26 | Miška |  Georg-Foto

Reebok update #2

29. října 2010 v 12:24 | Miška |  News

Milí fanoušci,

jsme v posledních krocích plánování výletu pro nadcházející vítěze.
Vítězové a místo budeme moci oznámit během následujících 14 dní.

S pozdravem
Reebok Corporate Communications

http://img255.imageshack.us/img255/1776/nepojmenovan1n.jpg

credit:
BKth4e @ THUS

DAA facebook (28.10.2010)

29. října 2010 v 12:24 | Miška |  News

Jsou tady nějací fanoušci Tokio Hotel, kteří zítra (pátek) večer přijedou do Antverp? Pokud ano, mohli bychom nabídnout dvě Tokio Hotel/FAA-trika a stejně tak i do aukce! Jedna dívčí velikost 36, jedna unisex velikost M.http://img168.imageshack.us/img168/5121/68428829.jpg

Tady do aukce na Facebooku dáme dvě Tokio Hotel trika - vyhrávají nejvyšší nabídky do 1. listopadu, peníze budou použity pro naše vzdělávací centrum!

http://img441.imageshack.us/img441/8943/99623502.jpg


MTV EMA World Contest

28. října 2010 v 13:48 | Miška |  News
Pouze týden zbývá do hlasování na MTV EMAs 2010 a Oficiální fankluby Tokio Hotel z celého světa se spojily, aby pro vás udělaly cool soutěž!
Co může být lepšího než výhra Tokio Hotel na MTV Europe Music Awards? Fanoušci vyhrávají ceny!!! A my pro vás máme také úžasné ceny. Všechno od podepsaných CD až po trika!
Ale je tady jedna věc: fanoušci nevyhrají, pokud nevyhrají Tokio Hotel. To je fér, ne? Když vyhrají 'Nejlepší World Stage koncert', máte šanci vyhrát jednu z našich skvělých cen!!

Co musíte udělat:
  • hlasovat pro Tokio Hotel, aby vyhráli MTV EMA za Nejlepší World Stage koncert http://www.mtv.com/shows/ema/series.jhtml
  • poslat e-mail s vašim celým jménem, zemí a předmětem "I have voted for Tokio Hotel" na EMAcontest@gmail.com
  • EMA hlasování končí 4. listopadu 2010 a poslední termín pro odeslání e-mailu je 5. listopadu 2010.

Pamatujte: musíte vyčerpat vaše hlasovací prsty a Tokio Hotel musí vyhrát jinak do soutěže nepůjde žádná cena.

Plus!
Připojte se k nám a v poslední týdnem hlasování zveřejňujte na Twitter 
#EMATH, abychom v posledním týdnu hlasování měli ještě víc zábavy. Dejte každého vědět, kolikrát jste už hlasovali, dal-li někdo málo hlasů, vytvořte hlasování hry nebo zorganizujte hlasovací sněmy. Zažijte vzrušení spolu s ostatními fanoušky den EMA: 7. listopadu 2010.
Když Tokio Hotel vyhrají EMA za Nejlepší World Stage koncert, vítězové budou vyhlášeni na webových stránkách zúčastěných fanklubů 8. listopadu 2010.
Pojďme hlasovat!
Vaše oficiální Tokio Hotel fankluby:
Rakousko, Belgie, Kanady, Česká republika, Dánsko, Německo, Finsko, Francie, Litva, Filipíny, Rumunsko, Rusko, Španělsko, Nizozemí, Ukrajina, Velká Británie.

POZNÁMKA - podmínky
  • Tokio Hotel musí vyhrát cenu MTV EMA Nejlepší World Stage koncert.
  • Výherci budou vybráni náhodně.
  • Do soutěže budou přiděleny všechny ceny a bude uznán jenom jeden e-mail (všechny ostatní budou smazány).
  • Otevřeno fanouškům po celém světě.

MTV EMA World Contest.

There is just one week left to vote for the MTV EMAs 2010 and the Official Tokio Hotel Fanclubs from around the world have come together again to create another cool contest for you!
What's better than Tokio Hotel winning an MTV Europe Music Award? Fans winning prizes!!! And do we have an awesome stack of prizes for you to win. Everything from signed CDs to t-shirts to that amazing TH beauty-case!
But, here's the thing: fans can't win if TH don't win. That's only fair, right? So your mission, aliens, should you choose to accept it, is to work your voting magic and make sure TH win the MTV Europe Music Award for Best World Stage Performance. And if they do, you could win one of our amazing prizes!!

What you have to do:
• vote for Tokio Hotel to win the MTV EMA for Best World Stage Performance HERE.
• send an email with your full name, country and the subject "I have voted for Tokio Hotel" to EMAcontest@gmail.com.
• EMA voting ends on 4th November 2010 and the deadline to submit your email is 5th November 2010
Remember: you need to get your voting fingers out and TH must win or NO prizes will be raffled.

Plus!
Join us and fans from around the world by using the hashtag #EMATH on Twitter to make this last week of voting even more fun. Let everyone know how many times you've already voted, have little voting parties, create voting games or organise voting shifts. Share whatever makes voting enjoyable for you and experience the excitement together with other fans on EMA day: 7th November 2010.
If Tokio Hotel win the EMA for Best World Stage Performance, contest winners will be announced on the participating Fanclubs' websites on 8th November 2010.
Let's get voting, aliens!
Your Official Tokio Hotel Fanclubs
Austria, Belgium, Canada, Czech, Denmark, Germany, Finland, France, Lithuania, Philippines, Romania, Russia, Spain, The Netherlands, Ukraine, United Kingdom

NOTE - Conditions:
• Tokio Hotel must win the award for MTV EMA Best World Stage Performance for anyone to be eligible to win
• Winners will be picked at random
• All prizes will be allocated as a raffle and only one email will be considered (only send one email - all others will be deleted)
• Open to fans world-wide

Facebook-milionáři

28. října 2010 v 13:47 | Miška |  News

Tyto celebrity mají nejvíc přátel, kontaktů a fanoušků

Kdo je největší hvězdou na internetu?

Michael Jackson († 50), král popu, je superstar také na Facebooku. S 22 miliony fanoušků má nejvíce kontaktů a každým dnem je jich stále víc. Minulý týden stouplo číslo jeho fanoušků téměř o deset procent.

Těsně za ním je Lady Gaga (24)! Na jejím Facebook-profilu má 21 milionů fanoušků.

Proti nim jsou celebrity z Německa odhozeny. Kapela Rammstei se 1,7 miliony kontaktů dostává ještě na slušnou hodnotu. Následují Tokio Hotel, kteří mají kolem milionu fanoušků.

Jiným německým celebritám se přes milion nepodařilo dostat. Za Tokio Hotel jsou Paul Van Dyk, Heidi Klum a Paul Kalkbrenner, kteří mají několik set tisíc fanoušků.DAA facebook (27.10.2010)

28. října 2010 v 13:47 | Miška |  News


Předvádím krásný Tokio Hotel plakát, který je v každé knize.


http://img140.imageshack.us/img140/9457/nepojmenovan1e.jpgDE Bravo 44/2010

28. října 2010 v 13:45 | Miška |  Časopisy-zahraniční


Bill Kaulitz (21) propůjčil svůj hlas hlavní postavě pro oba díly "Arthur und die Minimoys"

Úžasná reklamní smlouva pro Billa Kaulitze (21) z Tokio Hotel. Vedle rockového dědy Alice Coopera (62) teď dělá reklamu ve vtipném spotu pro Saturn. Ale ne jenom to: 15.12. se Billovi splní velký sen. Protože Tokio Hotel budou mít jejich první koncert v Tokiu. Jupí!

Beauty without irony

27. října 2010 v 13:10 | Miška |  NewsTady jsou tři fotky od Billa a Toma, které budou v knize Designers Against Aids - The First Decade. První byla pořízena na podiu v Paříži, 14. července 2007, kde Tokio Hotel hráli před více jak 500.000 lidmi. Další dvě byly pořízeny v letadle, když letěli na dovolenou na Maledivy.

klik