Červenec 2010Otázky pro Tokio Hotel

31. července 2010 v 9:00 | Miška |  News

Jsem si jistý, že jste slyšeli o tom, že jsou kluci zpátky ve městě. Tento víkend s nimi budu mít rozhovor, takže pokud máte na kluky nějaké otázky, zanechte je prosím v komentáři tady nebo mi napište na twitter @jinnyboy. Během rozhovoru budu mít u sebe laptop. Zeptejte se!


http://www.mynameisjin.com/wp-content/uploads/2010/05/JINNYBOY.jpg

701 bleskajda

29. července 2010 v 0:06 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky

2.)Jak pak se mas?:)

3.)Vyber:

More/ Jezero

Rybnik/ Akvac

More/ Ocean

4.)Nakrm mi plsky priserku a napisej jakej to byl level kuju:)


5.)Kdo je na fotecce?


6.)Co chces na diplomek?

7.)PapaaTokio Hotel se nemůžou dočkat, až zazpívají na MTV World Stage

28. července 2010 v 11:11 | Miška |  Články a rozhovory

Není pochyb o tom, že Tokio Hotel jsou jednou z největších kapel v tomto roce a mají fanoušky, aby jim za to poděkovali. To je důvod, proč kluci v tomto exkluzivním rozhovoru o vás mluví s nadšením.

V květnu 2010 jste tady v Malajsii udělali úžasnou show. Co na Malajsii nejvíce postrádáte?
Bill: Když jsme poprvé přijeli, byli jsme tak překvapeni, protože všichni byli tak přátelští a měli jsme vřelé přivítání, takže nám rozhodně scházeli lidé a počasí, samozřejmě! Ale na pódiu bylo až moc horko, a my na to nejsme zvyklí; když jsme byli na Evropském turné, všude bylo chladno. Ale bylo to skvělá a těšíme se na koncert.

Co mohou fanoušci očekávat od vašeho vystoupení na MTV World Stage?
Bill: Tentokrát to bude větší: produkce a speciální efekty jako elektrická sprcha. Bude to opravdu, opravdu cool. Přemýšleli jsme o tom, hrát nazí (směje se). Chtěl jsem si vzít kostýmy z Evropského turné, ale myslím si, že bude velké horko. Tentokrát možná něco víc ležérního.

Jsou to už dva měsíce, co jsme vás naposledy viděli v květnu. Co jste dělali až doteď?
Bill: Byli jsme ve studiu a dělali jsme propagačního turné v Evropě. Právě jsme viděli naše nové DVD "Humanoid City Live", které jsme natočili v Miláně. Je to fantastické živé DVD a měli jsme s ním spoustu legrace. Také jsme nahráli živé album a nový klip "Darkside of the Sun."

Na MTV World Stage budete vystupovat spolu s Katy Perry a Wonder Girls. U koho jste víc natěšení ze setkání?
Bill: Já se nejvíc nadšený ze setkání s fanoušky a davem. O Wonder Girls jsem nikdy neslyšel, pro nás to je naprosto nová skupina. Ale fanoušci jsou neuvěřitelní a my se těšíme na naši show a koncert.
Tom: Všichni z nás se těší na naše vystoupení a já jsem velkým fanouškem Tokio Hotel, takže se nemůžu dočkat, až je uvidím živě! A mají takového krásného kytaristu! (směje se)

Zpět do roku 2008, Katy Perry vám zasvětila kontroverzní song "Ur So Gay", že jste ji porazili a vyhráli cenu "Best New Artist". Lichotí vám to?
Bill. Je mi ji vážně líto, že jsme vyhráli! No, vyhrává nejlepší kapela (směje se). A každý ví, že máme ty nejlepší fanoušky na světě!

Řekněte nám víc o vašich fanoušcích.
Bill: Jsou loajální a vždycky tu jsou pro nás. Připadá mi to jako celá rodina na cestách; máme nějaké fanoušky, kteří jsou vždycky na našich koncertech v Evropě. Máme Tokio Hotel TV a internet, který vždycky sledujeme a udržuje nás s nimi v kontaktu.

Víte, že Bill a Tom budou mít tento rok 21. narozeniny. Chtěli byste nějaké dárky od vašich fanoušků?
Bill:
 Víte, líbí se mi diamanty a Ferrari! Líbí se mi, když nám fanoušci píší songy a posílají video zprávy. Georg nám koupí Ferrari a diamantový prsten!
Tom: Oh, v kapele máme pravidlo: žádný dárek pro nikoho, protože by to bylo příliš drahé! Navzájem se známe deset let a koupit úžasné dárky pro čtyři skvělé lidi, myslíme, že nechceme tenhle stres! Společně prostě máme skvělý čas. A slavíme! Řekněme, že Georg měl párty, když byl na turné a to bylo opravdu sladké. Náš řidič autobusu zařídil párty v tourbusu. Takže jsem mu dal opravdové, vřelé objetí.
Georg: Tohle chceme každý rok.

Stejně vás obejmeme za úspěch alba "Humanoid."
Bill: Na tuhle desku jsme tak hrdí, protože je vždycky těžké nahrát třetí album jako kapela. Ale bylo to přesně jak jsme chtěli; ve studiu jsme vyzkoušeli nové věci a živě na pódiu to fungovalo. Všechno vyšlo skvěle, hlavně Evropské turné, Malajsie a Asie a teď jsme lepší než kdy jindy.

Co bude dál pro MTV World Stage 2010?
Bill: Pojedeme na krátký výlet do Jižní Ameriky a potom se vrátíme do Evropy udělat víc promo turné, potom půjdeme do studia napsat nové songy. Doufáme, že se dostaneme na dovolenou a budeme mít nějaké volno. Bylo to pro nás dlouhý rok!

Kde byste rádi jeli na dovolenou?
Bill
: Máme rádi malé ostrovy. Vždycky jezdíme na Maledivy, které jsou tak krásné. Nevím, je to nejkrásnější místo na světě. Rád jezdím někam, kde je klid, kde jsou pláže, oceán a nic jiného.

Vzhledem k tomu, že se vaše kapela jmenuje Tokio Hotel, máme nějaké divné zkušenosti s hotelem?
Bill:
 Ano, během našich cest jsme byli na hodně hotelích a máme pár oblíbených jako tenhle jeden v Singapuru. A nějaké špatné zkušenosti jsme měli s hotelem v Jižní Africe, kde jsme natáčeli náš klip, bylo to nazýváno hotelem, ale nebyl to hotel. Byl to jako malý bungalov a kempovalo se tam! Na pokojích bylo zatraceno chladno a nebylo tam žádné topení! Nic k jídlu, žádný internet a voda! To byl pro nás opravdu zážitek.

Co posloucháte na vašem iPodu?
Bill: Je to směs od Aerosmith po popové věci, nemám to uzamčené na jednu kapelu, ale většinu času poslouchám kapelu jménem Tokio Hotel.
Georg: Moc se mi líbí nová deska od 30 Seconds To Mars. Poslouchám to celou dobu.
Gustav: Já poslouchám Devilish.
11.4.2010 Rome [+5]

28. července 2010 v 11:10 | Miška |  News
by Daniele BianchiDiplomek za 82 bleskajdu

26. července 2010 v 23:09 | Miška |  Moje ceny=)

700 bleskajda

26. července 2010 v 22:10 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky

2.)Jak pak se mas?:)

3.)Vyber:

tygr/ lev

gorila/ simpanz

rirafa/ zebra

4.)Nakrm mi plsky priserku a napisej jakej to byl level kuju:)


5.)Kdo je na fotecce?


6.)Co chces na diplomek?

7.)Papaa

Tokio Hotel slibují mimořádné vystoupení

26. července 2010 v 20:58 | Miška |  Články a rozhovory
imagebam.com

I když naše konverzace trvala méně než 15 minut, bylo jasné, že tito čtyři mladí muži z Německa, kteří si říkají Tokio Hotel, jsou velmi nadšeni z jejich vystoupení na MTV World Stage Live in Malaysia 2010, které se koná 31. července na Surf Beach @ Sunway Lagoon.

Během naší krátké konverzace kapela, která se skládá z Gustava Schäfera, Toma a Billa Kaulitze a Georga Listinga opakovaně vyjádřila nadšení z jejich druhé návštěvy Malajsie, která se rozhodně bude lišit a
pro fanoušky a bude více speciální.

"Bude to vystoupení ve velkém měřítku a bude jiné od těch předchozích. I když jsme pro mezinárodní scénu ještě poměrně noví, jsme velmi vděční MTV World Stage za příležitost vystupovat na této události."

"Ještě zajímavější je ta skutečnost, že MTV World Stage 2010 se bude konat v Malajsii, a že nám nepřímo dává příležitost, setkat se s fanoušky, kteří ocení naší hudbu," řekl zpěvák kapely Bill Kaulitz.

Bill říká, že jeho kapela bude na koncert klást velký důraz, aby to pro takovou monumentální událost bylo dost prestižní.

Kapela, mezi jejichž hity patří Pain Of Love, Human Connect To Human, World Behind My Wall, Noise a Automatic, a která byla založena v roce 2005 očekává, že vstoupí do popředí se zařízením a hudební kompozice bude větší a čerstvější, stejně tak jako využití jejich vlastního týmu lidí spolu se speciálními triky na večerním koncertě. 

"Co můžeme říct? Vystoupení té noci bude výjimečné a bude to něco víc, než očekáváte. Kromě toho setlist je větší a víc energický, budeme spolupracovat našim vlastním týmem pro naše speciální triky."

"Tu noc se možná budeme snažit uchvátit publikum s ohňostrojem. Nic jiného nemůžeme prozradit - fanoušci prostě musí přijít a podívat, sami potom uvidí rozdíl," řekl Bill, který byl dojatý pouhými reakcemi fanoušků během jejich návštěvy v květnu.

[…]


Humanoid City Live: Humanoid

26. července 2010 v 20:57 | Miška |  DVDPlanetTokio

26. července 2010 v 20:56 | Miška |  News

Ahoj všichni,
možná ste četly o té akci PlanetTokio a možná už ste se tam i zapsali, ale čechů je tam prý pořád málo. Tak sem se nabídla té slečně, že bych to mohla zkusit dát nějak dohromady. Takže kdo chcete, napište sem do komentů svoje jméno a věk a nebo mi to hoďte klidně na mail cathy.b@email.cz. Dělá se z toho dlouhej seznam fanoušků z celýho světa a bude se to posílat klukům k narozkám. Není to nic malýho, holky už mají něco kolem 35 stránek A4 jmen, takže bude určitě fajn, když se tam objeví i spoustu českejch jmen;).
Takže pište jména a věk, ať je nás co nejvíc :).
Mějte se,
Cathy

Eon5ive Twitter (26.7.2010)

26. července 2010 v 11:13 | Miška |  News


Fanoušci Tokio Hotel, kapela bude 2. srpna večer v Entertaintment on 5!

Díky všem fanoušckům Tokio Hotel za vaše skvělé otázky! Pokusím se, aby kapela odpověděla na co nejvíc otázek.


Tom, Bill & Gustav's Birthday Twitter Project

26. července 2010 v 11:13 | Miška |  News

Stejně jako tomu bylo u Georgových 23. narozenin (@happy23geo), je tu další Twitter projekt, který se týká Tomových, Billových a Gustavových narozenin.

Na Twitter http://twitter.com/HappyBdayTBG pošlete narozeninovou zprávu @HappyBdayTBG spolu s vaším přáním k narozeninám. Všechny zprávy se dají dohromady a pošlou se jim.

Konec je 31. srpna 2010.


Humanoid City Live & DOTS - umístění v asijských hitparádách

26. července 2010 v 11:12 | Miška |  News

Album "Humanoid City Live" je na 1. místě G-Music Audio/Video Chart v Taiwanu.


Klip "Darkside of the Sun" je momentálně na 10. místě na MTV Asia.