Listopad 2009

Diplomek za 4 bleskovku

30. listopadu 2009 v 22:12 | Miška |  Moje ceny=)


Diplomek za 2 bleskovku

30. listopadu 2009 v 22:11 | Miška |  Moje ceny=)


472 bleskajda

30. listopadu 2009 v 20:06 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky

2.)Jak pak se mas?:)

3.)Jak bylo ve skole?

4.)Nakrm mi plsky priserku a napisej jakej to byl level kuju:)

5.)Kdo je na fotecce?


6.)Co chces na diplomek?
7.)Papaa


[29.11.2009] Fire at Will!

30. listopadu 2009 v 19:45 | Miška |  ♥Tom's Blog♥
Jak můžete vidět na našem DVD "Caught on Camera", jsem také naprosto velký a extrémně úspěšný hráč paintballu, ale malovat je stále lepší než střílet:TH s fanynkama v Monaku

30. listopadu 2009 v 15:36 | Miška |  TH a fans"Kvůli hlasité hudbě slyšíme špatně"

30. listopadu 2009 v 15:36 | Miška |  Články a rozhovory

Momentálně jsou nejúspěnější německou kapelou, jejich třetí album "Humanoid" právě vyšlo, v únoru jedou na velké turné.
Bild mluvil se čtyři teenie rockery z Tokio Hotel. Bill (20), Tom (20), Georg (22) a Gustav (21) o lásce, fanoušcích a špatných uších.
Byli jste už vlastně po všech těch letech plných křičících dívek na sluchovém testu? Tom: Ne. Ale Bill a já o narození slyšíme špatně. Proto taky tak hlasitě mluvíme. Bill: Ano a když by to mělo být ještě horší, tak kvůli tomu, že hudbu posloucháme hodně nahlas a ne kvůli křičení. To je ostatně to nejúžasnější, co existuje. Připadánám tak pěkné, že fanoušci vydávají své emoce křikem.
28. února hrajete v Color Line Arena. Na co se můžou fanoušci těšit? Bill: Ne jenom na live koncert, ale na naprosto, naprosto velkou show. Spolu s londýnskou designérkou jsme navrhli opravdu cool podium - s pyrotechnikou, LED-stěnou a mnoha pohyblivými prvky. Na turné jedeme s dvěma tourbusy a s více než deseti kamiony.
Změňme téma! Bille, je pravda, že jsi od 15 let neměl přítelkyni? Bill: Ano.
Žádný čas? Bill: Není to jenom o tom. Když jsme opravdu zamilovaný, nechám všechno stát a ležet, dokonce bych opustil město nebo zemi. Ale přesto, že chodím zřídka kdy ven, nemám žádnou možnost někoho poznat nebo zintenzivnit kontakt - kromě jiných hvězd nebo spolupracovníků.
Jaká musí být? Bill: Vzhled nemám vůbec daný. U mě je to láska na první pohled. Okamžitě musím mít pocit, že jí můžu věřit. A měla by být spontánní a veselá.
Co se týče milostného života, jak to je u ostatních? Georg: Už téměř rok má přítelkyni. Tom: Až na Georga jsme všichni svobodní. Ještě nikdy jsem ve svém životě nebyl zamilovaný. Není to jen o vzhledu, je kupa krásných žen. U mě musí souhlasit celkový balík.
http://www.bild.deDiplomek za 97 bleskajdu

29. listopadu 2009 v 22:01 | Miška |  Moje ceny=)


Diplomek za 13 bleskovku

29. listopadu 2009 v 21:59 | Miška |  Moje ceny=)
Myspace Profile Comments

471 bleskajda

29. listopadu 2009 v 20:08 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky

2.)Jak pak se mas?:)

3.)Jak se tesis do skoly?

4.)Nakrm mi plsky priserku a napisej jakej to byl level kuju:)

5.)Kdo je na fotecce?

6.)Co chces na diplomek?
7.)PapaaSestřih z EMA's & MTV Rocks na české MTV

29. listopadu 2009 v 19:38 | Miška |  News

Sestřih z předávání EMA´s budete moci shlédnout v rámci pořadu World Stage v pátek 11. prosince ve 22:00. Na reportáž z předávání letošních cen European Music Awards se podívejteZDE.
MTV Rocks!

Toužíte po dávce rocku? Tak to žhavíte ten správný program! Kytary, bicí, narubaná baskytara a charismatický zpěvák, to je rock - žánr, který nikdy neumře, protože se vyvíjí. V našem bloku na vás čeká jeho svěží a mladá podoba, jakou hrají třeba Linkin Park, Green Day, Muse, The Killers, Marilyn Manson nebo Tokio Hotel.
source: mtv.cz

Rozhovor s Aif.ru

29. listopadu 2009 v 19:38 | Miška |  Články a rozhovory

Je tady hodně pomluv o vztazích mezi členy kapely a fanynkami. Jak na to reaguje vaše rodina a přítelkyně? Tom: Ze všech z nás má přítelkyni jenom Georg, zbytek je stále svobodných. Pokud jde o naši rodinu, je šťastná, když jsme šťastní my.
Kritici říkají, že vaše hudba není umění, ale produkt vytvořených kvalifikovanými producenty. Uráží vás to? Tom: Kritici neustále hledají něco, o čem by mohli psát. Ale my se o to moc nestaráme. Víme, kde se jako umělci nacházíme, příští rok jedeme na koncertní turné, podívejte se sami.
Objasněte to, váš hudební styl - je to emo-rock, pop-rock, rock stadion? Bill: Je to kombinace všech žánrů.
Je mnoho vašich napodobitelů a někteří jsou tak populární jako vy, co si o tom myslíte? Bill: Myslíme si, že musíte najít svůj vlastní způsob a styl, myslet vlastní hlavou a ne napodobovat ostatní.
Jaký dojem jste udělali jeden na druhé, když jste se poprvé setkali? Tom: Jakmile jsme se viděli, bylo jasné, že všechno půjde dobře. Je vždycky skvělé mluvit s kluky ve vašem věku, kteří milují hraní hudby jako já a Bill.
Naši mladí čtenáři chtějí vědět, jaká je vaše "vysněná dívka"? Bill: Nemáme jen jeden určitý typ dívky. Líbí se nám různé typy. Na barvě vlasů nezáleží.
Kdy pojedete na turné? Jste očekávání nejen v Rusku, ale také ve zbytku bývalé SSSR. Tom: Turné začíná 22. února. 8. března budeme mít koncert v Petrohradě a 10. března v Moskvě. Abych byl upřímný, na tyto koncerty se těšíme, protože z Ruska máme výborné vzpomínky. Naše vystoupení se tady ukázaly jako jedny z nejlepších. A my, samozřejmě po koncertech v Rusku budeme mít šílenou párty!
Čí album se vám libí a v poslední době ho posloucháte? Bill: Líbí se mi album od americké kapely Kings of Leon. Georg: Mě taky. Tom: Pro mě to nové album od Jay-Z, je výborné. Gustav: Tento rok jsem si koupil jenom jedno album, Humanoid.
Bille, fanoušci se ptají, proč jsi změnil účes? Bill: Vlasy jsou součást vaší osobnosti. Prostě se stalo, že jsem to změnil. Žádný zvláštní důvod. Rád pravidelně něco měním.
Už jste se o něco mezi sebou vsadili? Bill: Ano, jednou jsem se s Tomem vsadil o dívku. Tom vyhrál.
Je pravda, že Georg opouští kapelu? Všichni: Ne.
Jaké jsou vaše sny? Máte pořád sny? Bill: Samozřejmě, že máme sny. S Tomem sníme o stejných věcech. Jsme dvojčata. Dokonce někdy máme ve spánku stejné sny. Máme duchovní spojení.

aif.ru

STARS & stories: Fenomén Bill Kaulitz

29. listopadu 2009 v 12:29 | Miška |  News

29.11.2009 SAT 1 (STARS & stories: Das Phänomen Bill Kaulitz); 22:15 hod
Bill Kaulitz je postrach společnosti německé hudební scény. Všude jsou o něm titulky, fámy, pomluvy. A jeho kapela Tokio Hotel je mimochodem nejúspěšnější hudební kapelou Německa. Na hitparády zaútočili dokonce i v Americe. "STARS & stories"mluví s mnoha slavnými kolegy, kteří naprosto osobně objasní fenomén Bill Kaulitz.
http://www.sat1.de/tvprogramm_community/tvprogramm/?action=onDetail&id=21059376

TH nebudou v "Sacree Soiree"

29. listopadu 2009 v 12:29 | Miška |  NewsVčera jsem tu psala, že se Tokio Hotel možná budou v pořadu "Sacree Soiree". Teď bylo oficiálně potvrzeno, že TH se tohoto francouzského pořadu nezúčastní.