Říjen 2009

Diplomek za 6 bleskajdu

31. října 2009 v 22:19 | Miška |  Moje ceny=)

432 bleskajda

31. října 2009 v 20:08 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky

2,)Jak pak se mas?:)

3.)Jak uzivas prazdnin?

4.)Nakrm mi plsky priserku a napisej jakej to byl level kuju:)

5.)Kdo je na fotecce?


6.)Co chces na diplomek?
7.)Papaa


TH budou v Argentině a Chile

31. října 2009 v 19:37 | Miška |  News

"Los 10 + Pedidos" z MTV Latin America Tokio Hotel 15. listopadu poprvé navštíví Argnetinu.
Také informali, že po Argentině pojedou udělat malé promo albu Humanoid do Chile.


Intro #177

31. října 2009 v 19:37 | Miška |  Časopisy-zahraniční

SOYou TV - interview (21.10.2009)

31. října 2009 v 19:36 | Miška |  Videa Youtube,MyVideo...


MTV Europe Music Awards přichází do Berlína

31. října 2009 v 19:35 | Miška |  Články a rozhovory


MTV Europe Music Awards 2009 je za rohem. Jestli jste si roztrhli letenku do Berlína, dobře, jste asi v háji. Ale Buzzworthy vám naštěstí přináší první pohled na všechny světové hvězdy, vystupující a vystoupení.
O MTV Europe Music Awards 2009 v Berlíně potřejete vědět tohle: - moderuje Katy Perry - rockový poplatek - Foo Fighters a Green Day, hip-hopový král Jay-Z, Shakira a úžasná Leona Lewis - ti budou vystupovat. - A TOKIO HOTEL budou vystupovat! LIVE. - U2 budou mít speciální vystoupení před Braniborskou bránou v Berlíně. - Pete Wentz bude moderovat online show s exkluzivním přístupem do zákulisí. - a THE JONAS BROTHERS a BACKSTREET BOYS budou předávat ceny! To je jako chlapecké kapely skvělých hitů přijedou do Německa! - další, kdo budou předávat ceny jsou Miranda Cosgrove, Bar Refaeli, Joss Stone a mnoho dalších.
Je to jako VMA ale s více působivějším pasem. Zůstaňte naladěni na MTV Buzzworthy Blog pro více informací z EMA 2009 a na průběh celé show živě z Berlína.
Připraveni? Téměř? Ne tak docela? Hlasujte pro vaše favority v EMA nominacích, sledujte Katy Perry a strašidelnou německou loutku Hanse, podívejte se na největší hity z minulých EMAs, featuring Justin Timberlake, Snoop, Wyclef Jean, Robbie Williams, Kylie Minogue a mnohem více a podívejte se na vystoupení Tokio Hotel s "Automatic" živě na MTV.(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // http://buzzworthy.mtv.com


Georg and Gustav Meet AMG

31. října 2009 v 19:33 | Miška |  Screenshotydownlaod all 66 screenshots by MrsTomKaulitz @ THUS


HitWest interview

31. října 2009 v 19:33 | Miška |  Videa Youtube,MyVideo...


Bill Kaulitz shledává Megan Fox sexy

31. října 2009 v 12:00 | Miška |  Články a rozhovory


V rozhovoru s americkým hudebním pořadem MTV prozradili kluci z Tokio Hotel, které slavné celebrity jim připadají skvělé. Billovi Kaulitzovi (20) se především líbí americká herečka Megan Fox (23). Ale něco si s ní začít by si dokázal jen tehdy, když by tuto super ženu směl předtím poznat.
Na jeho seznamu nejpěknějších žen stojí také Olsenovy dvojčata. Možná, protože samotný Bill má dvojče? Nejméně pro zpěváka vypadají Mary-Kate a Ashley (23) naprosto dobře. "Musí to být ta správná směs. Možná Olsenky? Připadají mi obě sladké. A Megan Fog mi připadá taky dobrá. Vypadají dobře, ale konec konců Megan Fox nebo Olsenky neznám."
Bill ale není takový, aby měl ženu na jednu noc, ale místo toho hledá velkou lásku. "Opravdu hledám spřízněnou duši. Nechci dívku jenom na noc. Hledám pravou lásku. Nemám tolik času a málo času, kterým mám, chci strávit s tou pravou," prozradil.
Při stresu kolem termínů, který kapela momentálně má, nemá oblíbenec žen momentálně na lásku žádný čas.
http://promiflash.de


Buzznet interview (23.10.2009) #2

31. října 2009 v 11:59 | Miška |  Animace


Tom-Bill (fotomontáž)

31. října 2009 v 11:58 | Miška |  News


Diplomek za 24 bleskovku

30. října 2009 v 23:51 | Miška |  Moje ceny=)


431 bleskajda

30. října 2009 v 21:11 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky

2.)Jak pak se mas?:)

3.)Jak uzivas prazdnin?

4.)Nakrm mi plsky priserku a napisej jakej to byl level kuju:)

5.)Kdo je na fotecce?


6.)Co chces na diplomek?
7.)Papaa"Udělali jsme hodně zakázaných věcí!"

30. října 2009 v 20:43 | Miška |  Články a rozhovoryPřed hotelem jsou stovky dívek a těší se na kapelu. OKEJ s kapelou mluvilo a požádalo Billa, aby nakreslil kachnu.
Ahoj! Nejdříve ze všeho blahopřejeme Gustavovi, dneska máš narozeniny! Gustav: Děkuju! I když jsem to vůbec neslavil, celý den jsou jenom rozhovory. Ale nestěžuju si. Nebo jo, trochu si stěžuju.
Slyšeli jsme, že Bill a Tom oslavovali své narozeniny velmi hezkým způsobem. Tom: Ano, pro nás a naše přátele jsme si pronajali zábavní park. Bylo to úžasné! Mohli jsme jít na každou jízdu tak často, jak jsme chtěli. Byl to sen, který se splnil. Šílené!
Když by v zábavním parku byla atrakce jménem Tokio Hotel, co by to bylo? Bill: Byla by to ta nejrychlejší jízda, jakou jste zažili. Dlouho byste jeli rovně a pak rychle nahoru až k nebi a pak byste opravdu rychle sjeli dolů!
Jakou nejvíce ilegální věc jste udělali na hotelovém pokoji? Tom: Takových věcí je hodně, takže to nemůžeme říct. Ale pár věcí jsme zničili. Jednou jsme opravdu rychle jezdili po chodbách hotelu na koloběžkách. Personálu se to tak moc nelíbilo... Bill: Na hotelu v Německu jsme zničili tolik věcí, takže tam nejsme vítání ani ve hraní, haha!
Jakou nejblbější věc jste udělali jako děti? Georg: Já hodin kamenem do okna Marcedesu. Ale bylo to náhodou. Vlastně jsem měl v umýslu udeřit kámoše do hlavy. Tom: Když nám bylo kolem 6, Bill a já jsme šli k útesu, kde lidi skákali Bungi-Jumping. Ale neměli jsme bezpečnostní lana nebo tak něco. Tak jsme tam stáli a dívali se. Když přišel závan větru, pravděpodobně jsme mohli spadnout dolů, ale byli jsme malí a nepochopili to.
Jakou barvu spodního prádla máte dneska? Tom: Černou. Bill: Černou. Gustav: Modrou a bílé proužky. Georg: Černou. Neukazuje, když je prádlo špinavé. A když je chvíli nosíte, můžete je obrátit naruby.
Pózovali byste pro časopis někdy nazí? Tom: Myslím, že dobře vypadám a už tak hodně je na mé tělo soustředěno... Gustav: ... eh? Tom: takže myslím, že to stačí. Na mé pěkné tělo bychom pro teď neměli vzbuzovat víc pozornosti. To je pro kapelu nejlepší.
Řekněte nám o vašem prvním polibku. Georg (přemýšlí) Tom: Nebyl to polibek, který si ode mě dostal včera? Georg: Haha, ne. Opravdu si na to nemůžu vzpomenout. Tom: Můj první polibek byl od stejné dívky, od které dostal svůj první polibek Bill. Byla to holka, se kterou jsem byl a měsíc po té, co jsme se rozešli s ní byl Bill. Obvykle dostává holky po mě. Bill: První polibek není nikdy dobrý. Velmi vlhký a divný.
Co by měla normální švédská dívka udělat, aby získala vaši pozornost? Georg: Svléknout si triko! Bill: Mohla by mít nějakou šílenou barvu vlasů a možná mít na našem koncertu velký transparent. A možná se naučit německy. Dobrá fráze je "Du hast so schöne Augen". To znamená "Máš tak pěkné oči".
Vysněná dívka Tokio Hotel! Obličej a nohy: Jessica Alba. Vlasy: Ashley Olsen. Nos: Mary-Kate Olsen. Zadek: Jennifer Lopez. Prsa: Pamela Anderson. Chodidla: Angelina Jolie.
Je to Ok... myslet si, že je Georg tupý. (říká Tom)
Nakresli kachnu, prosím! Billova kachna:
Bill Kaulitz nakreslil kachnu a my jsme se zeptali grafologa, aby nám řekl, jaký je Bill uvnitř.

"V hlavě této osobí se točí spousta věcí. Hodně jednoduchých a jasných věcí. Má hodně zábavných příhod a nápadů - ale otázka je, jestli se mu podaří dosáhnout všeho, co chce udělat? I přes tuto bizarnost je to osoba, která stojí oběma nohama na zemi."
// SWE Okej 11/2009

Billova kachna :D

30. října 2009 v 20:42 | Miška |  Bill-Foto
Tuhle kachnu nakreslil Bill během rozhovoru pro švédský časopis Okej.


Názor grafologa: "V hlavě této osobí se točí spousta věcí. Hodně jednoduchých a jasných věcí. Má hodně zábavných příhod a nápadů - ale otázka je, jestli se mu podaří dosáhnout všeho, co chce udělat? I přes tuto bizarnost je to osoba, která stojí oběma nohama na zemi."