Srpen 2009


Diplomek za 21 bleskajdu

31. srpna 2009 v 21:56 | Miška |  Moje ceny=)

372 bleskajda

31. srpna 2009 v 20:06 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky

2.)Jak pak se mas?:)

3.)Jak se tesis do skoly?

4.)Nakrm mi plsky priserku a napisej jakej to byl level kuju:)

5.)Kdo je na fotecce?
6.)Co chces na diplomek?
7.)Papaa


Tokio Hotel navštíví do konce roku Španělsko

31. srpna 2009 v 19:36 | Miška |  News

[...]
Vím, že byste je šíleně rádi viděli a Paula přínáší z Hamburgu velmi dobrou novinku: Tokio Hotel přijedou do konce roku do naší země! "Španělsko se nemůže dočkat, ještě před začátkem turné v tomto roce přijedeme," říká Bill.
source

Dvojčata dostanou dárek od rádia Energy Bremen

31. srpna 2009 v 19:36 | Miška |  News

Na rádiu Energy Bremen moderátoři řekli, že Bill s Tomem dostanou na 20. narozeniny CD se songem Durch den Monsun, nazpívaný jinými hvězdami, např. Bushidem.
Prý to zazní zítra v ranní show v 5.00 hod.

Tokio Hotel v X-Factoru

31. srpna 2009 v 19:35 | Miška |  News

Tokio Hotel budou 28.9. hosté v show "X-Factor" v Miláně.
Source: http://www.leggonline.it/articolo.php?id=26574

Bill Kaulitz: "Věřím, že nikdy nedospěju"

31. srpna 2009 v 19:35 | Miška |  Články a rozhovory


Kaulitz-dvojčata slaví 1. září své 20. narozeniny. Tokio Hotel - začne teď nová éra? Ne! "Věřím, že nikdy nedospěju," řekl Bill Kaulitz v rozhovoru pro "Welt am Sonntag".
Jinak slavní bratři prokazují starší generaci respekt, 20letí mají poměrně zvláštní přání k narozeninám: "Rád bych měl kávovou sešlost se šlehačkovým dortem. Bylo by skvělé, když by bylo všem přes 60 let. Taková je pravá kávová společnost," řekl zpěvák Bill. "Vždycky jsem se cítil starší než jsem."
Proto teenie idolové nesnášeli školní dobu: "Byli jsme opravdu problémové děti a téměř jsme byli ze školy vyhozeni. Ale ne kvůli drogám nebo bitkám. Ale kvůli diskuzím, učitelé jednoduše nedospěl" - alespoň tak to vidí Bill.
Přesto si dvojčata vzali vyučování přes internet. Bill s vyznamenáním. "To je téměř trapné, ne?" řekla teenie hvězda.
Vzorem pro teenagery ale vůbec být nechce. "Zní to sice cool, mít osobního asistenta, který vždycky všechno obstará. Ale taky bych si rád sám vybral jogurt."

Předobjednávka singlu Automatisch

31. srpna 2009 v 19:35 | Miška |  News

Singl "Automatisch" sice vychází až 18. září, ale vy si ho už teď můžete předobjednat na české stránce audio3.cz. K dispozici je Premium Single i 2-Track Single.
-> Premium Single -> 2-Track Single

[30.08.2009] Potlesk prosím!

31. srpna 2009 v 19:34 | Miška |  ♥Tom's Blog♥
Vedle laptopu, kytary a velké termosky s kávou, stojí tohle na mém psacím stole. Když Bill právě není v blízkosti, aby zatleskal mému naprosto brilantnímu nápadu, potom to udělám sám ;)

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AYcyt3tpw1c&hl=cs&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/AYcyt3tpw1c&hl=cs&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

371 bleskajda

30. srpna 2009 v 20:09 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky

2.)Jak pak se mas?:)

3.)Jak uzivas prazdnin?

4.)Nakrm mi plsky priserku a napisej jakej to byl level kuju:)


5.)Kdo je na fotecce?


6.)Co chces na diplomek?
7.)Papaa


I LOVE RADIO - TH interview (část 2)

30. srpna 2009 v 19:33 | Miška |  Články a rozhovory

Georgu, proč jsi držel v tajnosti svoji přítelkyni? download mp3 file: http://www.mediafire.com/?y0tgnwinwkx Georg: Jo, mám novou přítelkyni. Ale v posledním půl roku jsem ji nedržel v tajnosti, ale prostě jsme neměli žádný rozhovor a nikdo se mě neptal! Bill: Vlastně jsme se nikdo nepokoušeli, udržet to v tajnosti. Myslím, že když má někdo z nás přítelkyni, je to normální. Přijde mi totálně trapné, že se to boybandy pokouší utajit, aby si dívky koupily jejich CD. To je naprosto směšné. Vlastně mně připadá spíše smutné, že jenom jeden z nás ji má. Ale tak to je!

Jak a kde je možné poznat přítelkyni? download mp3 file: http://www.mediafire.com/download.php?dnzm3vyy2wy Bill: Tom a já soukromě nechodíme vůbec ven. Hodně pracujeme, takže z toho to nevyplyne a jinak, když se jde někdo na Aftershowparty - i když to tam vlastně není takové, jako na každé párty. Vlastně jít tak soukromě ven nebo do kina, to prostě nejde. Georg: Gustav a já se můžeme v Magdeburgu pohybovat relativně volně. Někdy to jde. Tak jsem se také seznámil s mojí přítelkyní.
download mp3 file: http://www.mediafire.com/?umu5uytmnnz Bill: Takže to už každopádně chybí. Samozřejmě to je velký mínusový bod. Nemůžu spontánně říct: Ok, teď půjdu s kámošem nebo s mými přáteli na zmrzku nebo na kafe, nebo navečer půjdeme spontánně do klubu. Takže všechno, co se dělá, je vždycky naplánované a člověk není nikdy sám. Musíte mít vždycky někoho u sebe - ano, to samozřejmě není tak pěkné. Ale musím říct, že jsou potom zase momenty, kdy prostě stojíme na podiu a tisíce fanoušků poslouchá naší hudbu a to je na tom v každém případě zase to dobré.

Tokio Hotel sólo - jenom Georg má přítelkyni

30. srpna 2009 v 19:32 | Miška |  Články a rozhovory

Hamburg/Magdeburg - V kapele Tokio Hotel má přítelkyni jenom jeden: basista Georg Listing je už půl roku v pevném vztahu. 22letý to teď prozradil v rozhovoru pro internetové rádiowww.iloveradio.de: "Ano, mám přítelkyni!" Je docela hloupé skrývat vztah pro úspěch. "Příjde mi naprosto trapné, když se to boybandy pokoušejí utajit, aby si dívky koupily jejich CD. Je to totálně směšné," řekl frontmann Bill Kaulitz, který stejně jako jeho dvojče Tom Kaulitz, bude mít v úterý 20 let. Přijde mu "spíše smutné" že jenom jeden ze čtyř teenie rockerů z Magdeburgu má přítelkyni. Důvod: Příliš málo příležitostí se zamilovat. "Vlastně jít soukromě jen ven nebo do kina, to prostě nejde," řekl Bill.

27.8.2009 Köln - Nokia unplugged concert + signing session #4

30. srpna 2009 v 19:30 | Miška |  Videa Youtube,MyVideo...

Automatisch


Autogramiáda