Duben 2008


Diplomek za 11 bleskadu

30. dubna 2008 v 19:48 | Miška |  Moje ceny=)


19 bleskajda

30. dubna 2008 v 19:42 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky
2.)Jak se mas?
3.)Jak bylo ve skole?
4.)Jdes dneska nekam?
5.)Kdo je na fotecce?
6.)Co chces na diplomek?
7.)Papaaa


Foto Gustava <3

30. dubna 2008 v 16:32 | Miška |  Gustav-Foto
+

Tom Kaulitz: "Kritiky jsou někdy užitečné kvůli postupu..."

30. dubna 2008 v 16:31 | Miška |  Články a rozhovory
Od svého návratu ze Spojených Států, má Tom svou hlavu v oblacích! První koncert Tokio Hotel za Atlantikem získal publikum a dokonce a dokonce ani pár špatných recenzí od medií mu jeho dobrou náladu nezničily. Náhle, jak se zdá, tak americký sen postupuje k blízké skutečnosti…
Jaký dojem na tebe zanechala první americká tour?
Bylo to tady pro nás velké dobrodružství, nemysleli jsme si, že budeme stát na americké půdě. Byli jsme opravdu překvapeni, když jsme našli v Kanadě s Spojených státech takovou energii, kterou vidíme v Evropě; všechny koncertní haly byly vyprodané a fanoušci věděli všechny naše songy nazpaměť, v angličtině.
Je tu nějaký koncert, který na tobě zanechal speciální dojem?
Opravdu jsem se snažil během koncertu v Los Angeles. Samozřejmě, protože to bylo naše první vystoupení ve Spojených Státech. A samozřejmě také proto, že na koncert přišli takoví umělci jako Nicole z Pussycat Dolls nebo Jay-Z ( manžel Beyoncé a producent Rihanny). Je stále těžké tomu uvěřit (směje se)…
Narazili jste už na nějaké špatné recenze od amerických médií?
Naučili jsme se, že ne všichni jsou do Tokio Hotel, ale tak je to lepší. A potom, kritiky jsou někdy užitečné kvůli postupu. Některá americká média se smáli naší hudbě, ale ostatní jí velmi chválili. Jeden novinář dokonce srovnal Billa k Davidu Bowie. No není to překrásný kompliment?
Dotkla se vás už někdy kritika?
Nejdůležitější pro mě a ostatní členy kapely je to, že to fanoušci ocení na našich koncertech. Děláme hudbu pro ně, ne pro média.
Kromě fanoušků, kteří vás od začátku podporují, jsou tu i takoví, kteří si přemýšlí nad vašim anglo-saským-vývojem…
Bill, Gustav, Georg a já jsme vyrostli na amerických rockových kapelách. Zpívání v angličtině nám nabízí možnost, hrát ve Spojených Státech, v zemi, kde rock exceluje! Kde je problém? V němčině nebo angličtině je příběh songů jeden a ten samý, stejně jako hudba. Jsem si jistý, že publikum tomu může rozumět. Na to se ptají např. fans ve Francii - budeme tam zpívat nadále německy.
Jsou nějaké obraty vaší kariéry?
Nějak před dvěma roky jsme si řekli, že je nemožné zpívat mimo Německo. Potom nám Francie otevřela své ruce. Díky Francii byla pro nás okamžitě otevřena celá Evropa. Teď je obrat v Kanadě a Spojených Státech. Je ještě brzo vědět, kde toto dobrodružství dostane… ale první příznaky jsou velmi povzbudivé. Jsou dost jasné, abych řekl, že americký sen je na dosah (směje se).
Co se ti na Americe obzvlášť líbí?
Obrovské obchody s hamburgery - to je pro mě nebe. Kromě toho miluju obchody s hip-hop oblečením, jeden magičtější než druhý. V Los Angeles a New Yorku je na každém rohu nějaký. Samozřejmě dostanu šanci na novou kolekci džínů a triček.
A na druhou stranu, co nemáš na Americe rád?
Kontroly jsou nekonečné a ochranka je příliš přísná, speciálně na ty jako jsem já s dredy a mým vzhledem rapera. Opravdu jsem měl dojem, že si mě pletou s nebezpečným kriminálníkem! Je to stále to samé: Kde vždycky přijedeme, bývám desetkrát víc kontrolován, než všichni ostatní.
Myslel jsi na stěhování do USA?
Když si to okolnosti vyžádají, není to vyloučeno, že tam bude na pár týdnů nebo dokonce měsíců. Zkušenost může být výhodná, i když by se mi stýskalo po domově. Miluju cestování a poznávání nových míst, ale stále vždycky budu postrádat Německo.
Nekonečný svůdce
Aby byl loajální ke svému spojení svůdníka, tak když byli Tokio Hotel ve Spojených Státech, Tom řekl novinářům, že chce americkou přítelkyni. Tenhle kousek se rozšířil do každého tisku. Ale jako důvod řekl, že by to byl nejlepší způsob, jak si zdokonalit svou angličtinu…

Bravo - Tetování Gustava!

30. dubna 2008 v 16:31 | Miška |  Články a rozhovory
+
Už delší hádání fanoušků Tokio Hotel: nechal se bubeník Gustav tetovat - nebo ne? Teď je to venku! A dokonce dvakrát! Exkluzivně v Bravu ukazuje Gustav své obrovské tetování na zádech a menší motiv na ruce. Podívejme se? Proč právě Gustav, ten který v rozhovorech vždycky zdůrazňoval, že nechce žádné tetování?! "Potají jsem o tom velmi často přemýšlel", přiznává. "Ale čekal jsem na perfektní motiv. Na začátku jsem chtěl dva ptáky na ramenech, jeden vavřínový věnec a mečem, který by držel v zobáku. Ale potom přišla záchrana: Poznal jsem velmi dobrého tatéra a řekl jsem mu o mém problému. Potom mi to naskicoval." 19tiletému se to zalíbilo, že ještě během zkoušek na 1000 Hotels European Tour se v únoru řítil do tetovacího studia a nechal si to udělat! "Bylo to zcela spontánní. Doprovázeli mě dva lidi z našeho týmu. Všem ostatním jsem nic neřekl", šklebí se. Sedm hodin trvalo první tetování: čtyři hodiny linie a tři hodiny odstíny a přesto: "Ještě to není zcela hotové." To tetování hvězdy na ruce bylo rychlejší. "To trvalo jenom dvě a půl hodiny", vypráví Gustav. Bolelo to? "Oh ano, bylo to velmi bolestivé! Motiv na zádech hodně bolel", říká Gustav. "Stále jsme museli dělat přestávky. Kvůli bolesti jsem si většinu času kousal do mého trička". Ale to se vyplatilo. Protože na Gustavových zádech teď můžete vidět dva křídla, meč a věnec.
Co tím chtěl říct?
"Křídla znamená svobodu a meč všechny špatné věci, co se mi staly - nebo možná ještě stanou. A věnec je tam pro všechny dobré věci a pozitivní příhody: štěstí s kapelou a mojí rodinou, například", vypráví Gustav. Ale právě jeho rodina si musela na jeho ozdoby těla zvyknout. "Moji rodiče byli vždycky proti tetování, proto jsem jim to také neřekl, když jsem si nechal udělat hvězdu na zápěstí. Ale teď jim to připadá dokonce docela pěkné".
A co na to říkají ostatní Tokio-Hotel-rockeři?
"Velmi se jim to líbí. Bill tu bolest sám zná. Tetování celou dobu pozoroval, jenom Tom varoval: "Kluku, víš, že to nikdy nezděláš!" To ale bubeníka nešokovalo - naopak: našel v tom zalíbení a chce ještě víc tetování. "Nechám si ještě nějaké udělat, ale co ještě neprozradím".
Momentálně se Gustav připravuje na výlet do USA. Zpěvák Bill se ze své operace hlasivek dobře zotavuje. "Při rehabilitaci hlasivek zpívá už své vlastní songy a je doprovázen Tomovou kytarou", vypráví manažer kapely David Jost. Jak to tak vypadá, bude kapela 1.května na cestě směr USA.

10 věci, které se TH naučili v USA

30. dubna 2008 v 16:30 | Miška |  Články a rozhovory

1. Tomův sen: Ve státě Utah může mít jeden muž víc manželek najednou.
2. Ženy nenosí balony na hrudi - to jsou umělý prsa!
3. Číšníci, kteří chtějí "tipp" nepotřebují poradit - potřebují trinkelt.
4. "Yellow Cab" není žlutá hip-hopová čepice, ale New York-ský taxík!
5. Mnoho Američanů považuje Billa za mladšího bratra Amy Winehouse.
6. Kdo se vznáší v oblacích, rychle zase spadne.
7. Nemusí se bát, když fanoušci přinesou "gifts": Jsou to jen dárečky (DE: Gift=jed)
8. Ne každá blondína, která mluví blbosti, je Paris Hilton.
9. V každým číšníkovi v LA se možná skrývá budoucí výherce Oscara.
10. Když jim chce podat ruku nějaká vopice, je potřeba být vždy skromný : Mohl by to být Americký prezident!

(c) tokio-hotel-de.blog.cz
by Petush (panik-musik.blog.cz)

Animace z videa pro Bild

30. dubna 2008 v 16:30 | Miška |  Animace
http://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266488076_14458.gifhttp://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266488078_981.gif
http://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266488077_14006.gif

Další foto po operaci

30. dubna 2008 v 16:30 | Miška |  Bill-FotoDiplomek za 21 bleskajdu

29. dubna 2008 v 21:10 | Miška |  Moje ceny=)

18 bleskajda

29. dubna 2008 v 20:23 | Miška |  Bleskovky+Diplomky
1.)Ahojky
2.)Jak pak se mas?
3.)Jak bylo ve skole?:)
4.)Libi se ti graffity?
5.)Kdo je na fotecce?
David Gránský
6.)Co chces na diplomek?
7.)Papaaaa

Diplomky za 17 bleskajdu

29. dubna 2008 v 20:21 | Miška |  Bleskovky+Diplomky

Chci se omluvit 9pitris,ale nenasla jsem zadnou animaci v zime tak sem ji udelala jinej diplomek estli ji to teda nevadiCelé tetování Gustava na zádech!

29. dubna 2008 v 19:59 | Miška |  Gustav-Foto
Perfekt <3 :D stokrát hezčí, než ta kometa :DBill po operaci děkuje fans

29. dubna 2008 v 17:09 | Miška |  Videa - překlad

Ahoj lidi, to jsem já Bill. Chci prostě poděkovat za obrovskou podporu v době, kdy jsem měl problém s mým hlasem. Nebylo to lehké a neuvěřitelně toho lituju. Bylo opravdu milé vidět, že jste stále při mně a že jste mi posílali tolik věcí. Byl jsem opravdu šťastný. Je dobrý pocit vědět, že lidé jsou tu pro vás. Těším se na koncerty a obzvlášť na koncert v Německu, protože budeme hrát po tom všem tady v Německu. Bylo pro mě velmi důležité, že můžeme zahrát tento koncert. Viděl jsem, že se už se nemůžete dočkat a těším se, až vás uvidím a zahrajeme koncert. Mnohokrát děkuju.