Červenec 2007

ODJÍŽDÍM

27. července 2007 v 20:10 | Miška |  Moje keci

Ahojky Zlatíčka =))
Zítra brzy ráno odjíždím na dovolenou.Vrátím se až v sobotu 4 srpna což je za týden.Tudíš tu nepřipidou zádný články,ale nebojte hned jak přijedu doženu to.=))
Dnesa jsem vám se dala nějaký ty díly FF tak aspoň máte co číst=)).
Tak se mějte hezky a užívejte zbytek prázdnin.
Páčko v sobotu=)) Lafkuju Vás!!!


Krásná pokojská.22 díl

27. července 2007 v 19:51 | Miška |  FF-Krásná pokojská
Ve dveřích stojí Bill s Tomem.

Já:"A kurva"

Sára:"No tě pic"

kluci na nás koukaj a chytá je ohromnej vítlem.Vypadá to totiš jako by mi Sára no vy víte co.A ještě ke všemu ta červená skvrna od kečupu.

Já:"Kluci není to tak jak myslíte"

Sára:"Ona si jen ušpinila sukni od kečupu tak jí to tu čictím"

Bill:"Tak to je hustý" Bill se náramě baví.

Já:"A co vůbec děláte na dámských záchodech?"

Tom:"Tohle jsou pánský záchody"

Já a Sára:"Cože?!"

No tak to je teda hustý dva trapasy během pár vteřin.

Tom:"Jdete teda s náma do toho bazénu?"

Já:"Jo jasně"

Bill:"Tak večer zatim pa"říká Bill se smíchem.

Já:"Já tě zabiju"mlátím Sáru.

Já:"Víš jak teď před ním budu vypadat?"

Sára:"Klídek on to určitě pochopil"

Já:"V to doufej jinak tě zbiju!"řekla jsem s usměvem.

.......................................................O PÁR HODIN POZDĚJI...................................
Já:"Tak máme padla tak tedy jdeme pro plavky?"

Sára:"JJ jdeme"

Nastoupíme do taxíku a jedeme domů pro plavky.

Já a Sára:"Ahojkyyy" zakřičíme na celej barák a běžíme rychle nahoru do našich pokojů.

Vezmeme si sexi plavky který nám hezky zvarují prsa a s tangama.Pak už si vezmeme jen bíle tříčtvrťáky a můžeme vyrazit.Běžíme po schodech dolů a už se blížíme ke dveřím.

Teta:"Stát"
My sme v tu ránu ztuhly.

Teta:"Kam razíte?"

Já:"Jdeme se koupat do toho krásnýho bazíku co je kousek od tud za 3 hodky sme doma pááá"Lípneme tetě pusu a razíme rychle do taxíku.

Když dorazíme do hotelu jdeme za klukama na hotel.

Já a Sára:"Tak jsme tu"

Kluci na nás koukaj s otevřenou pusou.

Kluci:"Sluší vám to" pochválí nás a vášnivě nás políbí.Bill mě zavede k němu do pokoje a posadíme se na postel.

Já:"Víš Bille musím ti vysvětlit to na tom zachodě"

Bill:"To nic nic my nevysvětluj.Mě se taky stal jednou takovej hloupej trapas"

Já:"A jakej?"

Tokio Hotel: „Potřebujeme prázdniny“

27. července 2007 v 19:23 | Miška |  Články a rozhovory
"Dostanu vždycky také brnění v břiše, když vidím hodně fanoušků, kteří na nás čekají,"říká Tom…Tokio Hotel prostě svůj hotel opouští a sednou si do auta před budovou. Ale stovky ječících fanoušek na ulici dělá všechno trochu komplikovanější. Trvá to chvíli, než se velcí bodyguardi dostanou k autu. Pro Tokio Hotel je to zcela normální den. Kluci jsou pomateni tour, dostáváním cen a natáčením videa. Ale Bill zdůrazňuje, že sami na to mají závazek. "Samozřejmě někdy uvažuju, že je příliš mnoho s německým albem, anglickým albem a tour! Někdy se to zdá zcela nemožné. Ale máme přece na tom závazek, protože chceme dělat taky anglické songy,"vypráví upřímně.
Stále ještě nervózní
Současně je pro ctižádostivé chlapce důležité, že všechno je do nejmenších detailu perfektní, když jde o hudbu. Například jejich turné bylo opožděné o několik týdnů, protože se rozhodli pro design zcela nového podia. "Všechny detaily jsou pro nás důležité a jsme velmi sebekritičtí. Proto jsme vždycky velmi rozechvělí a nervózní, když máme vystupovat. Nejde to pryč," říká Tom s velkým smíchem. Současně skupina dělá na ultimativní výzvě: udělat průlom v Anglii - a možná později v USA. A pro Billa to nebylo jednoduché, ovládat angličtinu. "Jsem opravdu perfekcionista a všechno musí být zcela správné. Proto to také nějakou chvíli trvá," vysvětluje trochu nervózně.
Dvd a Playstation
"Kdo si myslel, že dosáhneme v zahraničí s naší německou hudbou?" říká Tom překvapeně, jak mluvíme o jejich životě na cestách. Kluci jsou na turné s báječným busem, který má jakékoliv množství dvd filmů a playstation, s nimiž se večer uvolňují. Někdy ale může být také osaměle a nudně, venku špatné počasí. "Když se dorazí na náš oddělený hotelový pokoj, položí se své věci, lehne se na postel a potom se neví, co by se mělo dělat," vypráví Bill a pokračuje: "Někdy jsem osamělý a přeju si, aby tady byla rodina. Potom volám mým přátelům a rodině." "Máme možnost vést dobrý život, zažívat zábavu… Ale občas potřebujeme prázdniny," říká Bill trochu unaveně. Ale potom ukončuje Tom rozhovor se smíchem. "Ale je to tak cool, když lidi s námi zpívají.," řekne a mrkne.

Izraelské velvyslanectví bojuje o TH

27. července 2007 v 19:23 | Miška |  News
V Evropě jsou Tokio Hotel už úpěšná a slavná mezinárodní kapela. Ale mezitím si "Durch den Monsun" udělal cestu do Jeruzaléma! "Monsoon", izraelský radiový hit, číslo 1 v chart velké izraelské stanice! Německá rocková kapela je v Izraeli hvězdami - to tu ještě nikdy nebylo! "ROSH E'HAD", největší, nejdůležitější a hudební trend magazín v Izraeli, který se poprvé zmínil ve svých dějinách o německé rockové kapele na obálce časopisu, a v ulicích Jeruzaléma a Tel Avivs shledali velké setkání fanoušků. Izraelští fanoušci zmobilizování a nechali vytvořit petici s okolo 5000 podpisy, žádají: "Přijeďte prosím do Izraele a zahrajete pro nás koncert!". Izraelské velvyslanectví dokonce čtyři kluky z Madeburku informovalo o výzvě fanoušků a kapela je velmi dojata kvůli tolika dopisů od fans. Mluvčí izraelského velvyslanectví teď Tokio Hotel sděluje, že izraelští mladiství: "... můžete počítat s koncertem Tokio Hotel v naší zemi"

Miss Mix #8

27. července 2007 v 19:20 | Miška |  Časopisy-zahraniční
TH - nejlepší kapela světa

27. července 2007 v 19:20 | Miška |  News
Volilo více jak půl milionu účastníků z více než 150 zemí. Při online hlasování pro "Nejlepší kapelu na světě" prezentované Jabra Music, mohl být jenom jeden vítěz. A výsledek fanoušků byl už dříve jistý: Tokio Hotel jsem nejlepší kapela světa! Místo 1! Bill, Tom, Gustav, Georg děkují všem za hlasy pro Tokio Hotel! Na volbu se můžete podívat zde
tokiohotel.de


Krásná pokojská.21 díl

27. července 2007 v 19:17 | Miška |  FF-Krásná pokojská
My se Sárou koukáme s otevřenou pusou.Nevěříme vlastní očím teta vyšla celá rozcuchná... je nám hned jasny,že ty rány pocházeli z kanceláře a taky nám došlo co tam asi tak dělaly =D.

Teta:"Tak holky dalo mi to sice praci,ale máte prý poslední šanci"

Já se Sárou:"Jj děkujeme teto"

Teta šla zase spátky za strejdou a my sme chytli ohromnej vítlem.

Já:"No nic tak my zase půjdeme.Tak se měj můžem si to půjčit?"

Katrin:"No jasně"

Sára:"Tak děkujeme a měj se papapa"

Katrin:"Papa"

Když vejedeme do našeho služebního pokoje,máme na stole dopis.

"Ahojky kočky.
Napadlo nás jestli se nechcete jít s náma k večeru koupat do bazenu,žeby sme si trošku zadováděli.Pa a dejte vědět"

Já:"Jak to myslel,že si zadovádíme?"

Sára:"No to bych taky ráda věděla"

Já:"No hele ja nikam nejdu z toho kouká další průser"

Sára:"Ale co by z toho měl bejt průser?"

Já:"Hele taky bych tam ráda šla,ale jako já nemínim přít o poslední šanci"

Sára:"Hele něco vymyslíme stejně máme padla už v 7 a pak půjdeme domů vezmeme si plavky a mamě řekneme,že si jdeme zaplavat do bazíku kterej je o pár ulicí dál od našeho baráku"

Já:"Tak fajn,ale jestli z toho bude průser bude to tvoje vina!!!"

Sára:"Nic se nestane neboj" obejmeme se a dáme si pusu.

Já:"Mám hlad zajdeme si na oběd?"

Sára:"No jasně=)"

Převlíkneme se do uniformy a jdeme dolů do restaurane na oběd.

Sára:"Tak so si dáme?"

Já:"Mám chuť na krokety dám si krokety"

Sára:"Tak já si je dám taky"

Když si na to chci dat kečum nějak mi to nechce z toho vystříknout (v dobrém slova smyslu=D) tak sem to dala Sáře aby to zkusila.Ale Sára to přehnala a moc to zmáčkla a mě postříkala sukni.

Já:"Sakra"

Sára:"Promin pojď na záchod to pujde smejt"
Když jsme na záchodě sára si klekne a pomáhá mi smejl ten kečup z tý sukně.V tom někdo vejde do dveří.

Rock Touch Special Nr.6

27. července 2007 v 18:49 | Miška |  FR - sceny 2008

RO Popcorn 08/07

27. července 2007 v 18:48 | Miška |  Časopisy-zahraniční
+Guinnessův rekord pro Tokio Hotel

27. července 2007 v 18:47 | Miška |  News
Tohle je fanouškovská akce " Pohledy pro Tokio Hotel.." ( organizátoři- Fanouškovský team Polsko www.tokiohotel-interclub.com)

Pozor!

Porazíme Guinnesův rekord!

Pojďme všem ukázat, že opravdu chceme sjednotit všechny fanoušky Tokio Hotel. Máš dost konfliktů mezi zeměmi.? Všichni je milují stejně! Pojďte udělat něco všichni společně. Ne ve všech městech, ne ve všech zemích .. na celém světě! Pojďme udělat společně jednu akci, abychom ukázali klukům že dokážeme spolupracovat. Chceme dostat Tokio Hotel do Guinnessovy knihy rekordů a zůstat na paměti lidí navždy. Musíme se omluvit za všechny konflikty, které pro ně byli zklamáním. Zlomíme pro ně rekord. Nyní máš šanci připojit se do jediné oficiální akce pro Tokio Hotel, která je největší v historii. To tu ještě nebylo.

Chceš ukázat klukům jak moc je máš ráda? Chcete poděkovat za to, že na nás vzpomínají ať jsou kdekoli? Nyní můžete. Měli by vědět kolik mají fanoušků- z různých nečekaných zemí a míst.

Jediná oficiální akce skupiny FanArt-TEAM Polsko. ( největší světová organizace na zlomení rekordu pro TH a fanoušky- www.tokiohotel-interclub.com) Pošleme pohledy pro Tokio Hotel. Mezinárodní akce pro všechny fanoušky.
Světová akce: " Pohledy pro Tokio Hotel"

Nezáleží na tom kde bydlíš, ve kterém městě, v jaké zemi, nezáleží na tom, kde teď jsi, doma nebo na prázdninách- pošli pohled Tokio Hotel z místa kde teď jsi. Jestli se chceš připojit do naší akce napiš pohled pro Tokio Hotel a pošli ho na naší FanArt- team adresu:

Agata Sobocińska

ul. Karbowska 15

87-300 Brodnica

Polsko

( Napiš pohled v jednom ze tří jazyků: angličtina, němčina nebo polština Do akce můžeš posílat jenom pohledy- ne dopisy, dárky a balíky!)

Náš Fanclub sesbírá všechny pohledy a udělá z nich největší dárek, který klukům dáme.

Již jsme informovali management Guinnessových světových rekordů, že chceme zlomit tenhle rokord a již na něj dohlížejí. Pojďme udělat všechno pro zlomení tohoto rekordu a pomozme Tokio Hotel do Guinnessovy knihy rekordů.

Pohledy můžete posílat až do prosince 2007. Musí to být největší mezinárodní akce pro všechny fanoušky z celého světa bez ohledu na národnost.

Ale jestli to chcete opravdu udělat, nemusíte jenom posílat pohledy. Všichni o této akci musí vědět. Posílejte informace o akci na blogy, web stránky, všem faninkám Tokio Hotel, které mají profil na MySpace, posílejte si to mezi fanoušky, piště o tom na fórech, Fanklubech, piště to do komentářů a posílejte to faninkám e-mailem. A samozdřejmě to překládejte do vašich jazyků pro faninky, které neumí anglicky.

Každý z vás ( kromě pohledů) by měl věnovat svůj čas informováním ostatních fans a udělat akci populární. Pro tento zápis musíme pracovat společně.

Pohledů můžeš poslat kolik chceš. Jestli jsi opravdová faninka a chceš spojit všechny fanoušky- připoj se do naší akce a řekni o ní ostatním. Můžeš si taky dát náš banner na své stránky.
Pamatuj! Jestli chceš poslat tuto zprávu ostatním fanouškům z jiných zemí, můžeš použít polskou, německou, ruskou a holandskou verzi této zprávy a stejné verze banerů. Klidně můžeš fanouškům poslat informace v angličtině. Překlady najde tady:

[English version] - www.fanartteam-english.blog.onet.pl

[Polish version] - www.fanartteam-polski.blog.onet.pl

[German version] - www.fanartteam-deutsch.blog.onet.pl

[Russian version] - www.fanartteam-russian.blog.onet.pl

[Holland version] - www.fanartteam-holland.blog.onet.pl

OFFICIAL WEBSITE: www.tokiohotel-interclub.com


Sex, dvojčata & Rock'n Roll

27. července 2007 v 18:45 | Miška |  Články a rozhovory
Bill

Když jdeš na podium, jak se přesně cítíš?
Nejdříve jsem neuvěřitelně nervózní. to je nesnesitelné. První minuty jsou skutečně těžké. To trvá normálně 2 nebo 3 písničky. Potom je těžké, popsat můj stav. V Německu hrajeme často před 15 000 lidmi. To se náhle cítíš opravdu silný, skoro nezranitelný. Když fanoušci začnou společně zpívat, chvěju se. To mě velmi dojme. Co můžu ještě říct? Každý koncert uběhne tak rychle.

Zachováš pro sebe tajemství svého bráchy?
Tom ví každou jednolivou věc o mě a já o něm. Všechno si říkáme a nejsou mezi námi žádná tajemství. Dokonce i když vypadáme rozdílně a máme rozdílné osobnosti, jsme vždyck na stejné vlnové délce.

Dokonce i když jsi pryč, víš, co cití?
Zní to divně, ale ano, i když jsme si hodně vzdáleni, můžu odhadnout Tomovy myšlenky, a to stejné je u něho. Někdy máme dokonce stejné sny! Žádný vědec nevyzkoušel citový spoj dvojčat, ale on existuje, můžu to potrvdit.

Jaké věci by fanoušky překvapily (když by o tobě věděli)
Fanoušci neví o mojí hrané osobnosti. V soukromí žiju živěji. A mám jistý talent na vyprávění vtipů a předvádění komických postav.

Dávám přednost...
- mým očím X
- mé hrudi
- mému zadku
- mým svalům

Nejlepší cesta, jak flirtovat s holkou:
- pozorovat ji
- dovést ji k smíchu X
- dát jí květiny
- zeptat se na čas

Moje provinilé potěšení:
- fast food X
- erotické filmy
- spaní X
- ostatní odpověď

Přitahují mě:
- blondýny
- brunety
- sexy holky X
- veselé holky
- kluci

Byl jsem zamilovaný:
- 1krát
- 2krát X
- 3krát
- celkem často

Když mám dobrou náladu, rád zpívám:
"heute hier, morgen dort" ("Dneska tady, zítra tam") od Hannes Warger

Ostatní členové z kapely mi vytýkají, že neumím...
tančit...
Tom
Jaká byla tvoje nejhorší zkušenost jako teenager?
Když přemýšlím nad posledními dvěmi roky, tak v mé mysli není nic špatného, kromě možná mé první sexuální zkušenosti, což bylo, jak se ukázalo, totální děs. Nic by mě na tomhle světě nepřinutilo, zažít tenhle okamžik znova. Tvrdil bych, že tenhle "špatný start" nebyla moje chyba. Moje partnerka byla opravdu špatná. (směje se)
Zkoušel jsi to od té doby znova?
Samozrejmě, a teď klape všchno výborně.
Co musí holka udělat, aby tě svedla?
Miluju holky, všechny holky. Nemám žádné určité předpoklady pro styl, na který zpozoruju. Brunety, blondýny, nezajímám se. To stejné platí u osobnosti. Můžu se zajímat o nesmělé, tak o divoké holky.
Co na holkách nechápeš?
Nechápu, proč jsou většinou tak komplikované. Mluvím z praxe. Měl bych přítelkyni, který by nedělala povyk. Nevidím v tom žádný problém.

Bez koho v tvém životě nemůžeš žít?
Nemůžu si představit svůj život bez Billa. Jsme si tak blízcí. Stílíme už 17 let všchno a jinak bych žít nemohl. A v žádném případě nemůžu žít bez hudby. Mé největší vášně.

Když mluvíme o osobnostech, jaký je největší rozdíl mezi váma dvěma?
Bill je ten emocionální. Může dělat rozhodnutí na první pokus, tak to cítí. Je velmi spontánní. Dříve než udělám rozhodnutí, posoudím, jaké to má pro a proti. Rozhodnutí mi trvá. Bill a já jsme velmi doplňující.

Máte stejný hotelový pokoj?
Na začátku naší kariéry ano. Bylo to báječné, mít u sebe na noc nejlepšiího kámoše a kecat s ním až do brzkého rána. Ale potom jsme se rozhodli, vzít si vlastní pokoje. Potřebujeme vlastní prostor. A dobré je, že můžeme nahlas poslouchat naši oblíbenou hudbu, rock pro Billa a hip hop pro mě.

Co je tvoje největší vášeň vedle hudby?
Holky! Nemůžu jim odolat. Vidím každý den pěkné holky, potom celou dobu na ně myslím.


Dávám přednost...
- mým očím X
- mé hrudi
- mému zadku
- mým svalům

Nejlepší cesta, jak flirtovat s holkou:
- pozorovat ji X
- dovést ji k smíchu
- dát jí květiny
- zeptat se na čas

Moje provinilé potěšení:
- fast food X
- erotické filmy X
- spaní X
- ostatní odpověď

Přitahují mě:
- blondýny
- brunety
- sexy holky X
- veselé holky
- kluci

Byl jsem zamilovaný:
- 1krát
- 2krát
- 3krát
- celkem často
- vlastní odpověď: doteď jsem se ještě nezamiloval

Když mám dobrou náladu, rád zpívám:
Neumím tak dobře zpívat, takže nezpívám

Ostatní členové z kapely mi vytýkají, že neumím...
vařit

Takko a Tokio Hotel co si koupíte...

26. července 2007 v 18:04 | Miška |  News
-klik na zvětšení-

15 otázek na Georga

26. července 2007 v 15:29 | Miška |  Články a rozhovory
Máš (také) nějaké speciální přezdívky pro kámoše z kapely?
Ne, vlastně ně… to jediné, co mě napadá je "Gusti"… To ho přivádí k bílému žáru..!
Jsou v tvém životě okamžiky, ve kterých toužíš po normálním životě? Když ano, co jsou to za okamžiky? Např. málo soukromé sféry.
V okamžiku smím žít život, o kterém jsem vždycky snil a proto se velmi zřídka vyskytuje, že bych toužil po jiném životě. Jenom někdy je to dost těžké, když se chce poznat nové lidi. Člověk si nemůže být jistý, zda se zajímá o osobu nebo je to nějakým způsobem cool, mluvit s někým z Tokio Hotel. Ale taky jsem mezitím dostal tušení, kdo to myslí vážně a kdo ne…
Můžeš vidět, jak některé dívky začnou brečet, když (vy) ty před nimi stojíte/stojíš? Jak si to vysvětluješ?
Tak přece doufám, že brečí radostí… ;-) Myslím, že v ten okamžik prošly skrz ně všechny emoce. Ale přesněji to nemůže vysvětlit.
Čím by si se stal, když byste nedokázali proniknout?
Dříve jsem chtěl být zubař, měl bych určitě začít studovat a potom přerušit a koncentrovat se na psychologii. Psychologii shledávám ještě dneska extrémně zajímavou.
Jak se jmenuje tvoje želva?
Tenhle malý muž se jmenuje "Schildi". Nedávám nápadité jméno, ale shledávám to roztomilým!!!
Neshledáváš to někdy hloupé, být vždycky v pozadí? (V rozhovorech přece sotva mluvíš)
Už od začátku to takhle je. Už dříve, když jsme dávali náš první rozhovor malému časopisu, tak Bill a Tom nejvíc vyprávěli a vyprávěli. Nemluvím tak hodně, ale co řeknu, potom… ;-)
Je něco, se ti na ostatních nepřipadá obzvlášť tak dobré (na Billovi, Tomovi & Gustavovi)?
Gustav je často zickig,(to nevím, co to znamená, až to zjistím, tak to přepíšu) Bill je trochu málo egoistický a Tom… Jo Tom je prostě Tom… ;-)
Zmlátil by jsi někdy rád Toma, když odlehčuje atmosféru vždycky řečmi na tebe? Ubližují ti částečně jeho řeči?
Ubližují… ach , blbost!!! Bylo to takhle už vždycky …, ten taky něco slízne … ;-)
Co by jsi v bližší době rád zase dělal, ale momentálně to dělat nemůžeš?
Jsem absolutní fanoušek kin… Tam bych rád častěji zašel!
Jak se ti líbilo v New Yorku? Měli jste také čas podívat se na město? Byl tam někdo rozpoznán?
New York je skutečně skvělé město a naštěstí jsme měli trochu času a hodně si toho prohlédli. Ale žít bych tam nemohl, je to tam extrémně hlasité a špinavé.
Když by jsi zůstal trčet ve výtahu, a celé hodiny by nebyla v dohledu žádná záchrana, kterého kluka z TH by jsi měl rád na svoji straně a proč?
Věřím, že Gustav by byl v tomhle nejlepší. Ten by nás dostal ven ještě před záchrankou!
Ještě pořád jste nazývání"Teenie kapelou" a ty už máš ale 20, neštve tě to?
To je mi úplně jedno…
Proč jsi byl vyloučen z armády?
Z lékařských důvodů. ;-) Ale proč přesně, zůstane mým tajemstvím…
Které vlastnosti tvých kámošů z kapely shledáváš nejveselejší a které tě nejvíc štvou?
Nejvíc mě definitivně štve, že je Gustav tak zickig (zas nevím, co to je :D)… A nejveselejší, že Toma ke každé věci vždycky napadne nějaká hloupá hláška…
Co by mělo být ještě vynalezeno, aby to zpestřilo tvůj život?
Už nikdy více po celé hodiny jet autem nebo letět - to by bylo drsné!

Hey! - poster Billa

26. července 2007 v 15:26 | Miška |  Postery


Str.28 OTÁZKY OD FANS

26. července 2007 v 15:26 | Miška |  Časopisy-zahraniční
Anna (11): Bille, oblékl by sis stejné oblečení, jako tvůj brácha? Když ne, co by se ti na tom nelíbilo?
Bill: Ne, vypadal bych v tom jak pytel na odpadky, nebo tak. Nesedí mi to, nemá to vůbec žádný střih a visí to jednoduše tak dole, je to příliš všechno dlouhé.
Saina (14): Bille, co shledáváš vlastně na Ashley Olsen tak skvělé?
Bill:
Její nos, ten je zcela sladký. Mám rád půvabné obličeje. Vždy, když to vidím, dostanu dobrou náladu.
Alina (13): Bille, chceš svůj účes zase znova změnit?
Bill:
Určitě. Tomuhle jsem velmi otevřený a určitě mě někdy napadne, udělat si něco jiného. Ale momentálně nic neplánuju.
Jussi (14): Bille, měl jsi chuť, vrátit se na jeden den do zcela normální života?
Bill:
Ano. Protože to už může být velmi přetěžující, aby všechno komentovali a zapisovali, co se dělá. Jeden nezatížený den - někdy zase běhat kolem, jít nakoupit, do kina, dělat všechny tyhle věci, to by bylo cool.
Frida (15): Bille, budeš také někdy na koncertě nenamalovaný?
Bill:
Ne, to ke mně nepatří. Věřím, že když bych byl nenamalovaný, potom bych byl asi jako přestrojený a to bych nebyl já samotný.
Vanessa (15): Jedete v roce 2007 ne evropské turné. Je v 2007 taky ještě nějaké velké turné přes Německo?
Tom:
Že jedeme v roce 2007 na evropské turné, není ještě vůbec jisté. Ale k druhému albu uspořádáme v každém případě německé turné.
Sabrina (14): Na internetu je stránka www.tokiohotel-sex.de, na které se může vidět vaše sexvideo, když bude mít stránka tři miliony návštěvníků. Je to pravé?
Tom:
To jsme už také slyšeli. To video v každém případě není! Tolik k tomu můžeme říct. Je to pravděpodobně nějaký chyták od některým lidí.
Jessica (22): Bille, když bys měl přítelkyni, jak by si ji nalákal do postele?
Bill:
Když bych měl přítelkyni, potom bych jí nemusel lákat do postele. V tomhle věřím, že by taky takhle šla se mnou do postele, aniž bych jí nějak musel lákat.
Lea (17): Jak najdete, že fanoušci hrozí sebevraždou, když se objeví drby, že máte přítelkyně?
Tom:
To je samozřejmě smutné. Ale nemělo by se všemu věřit, co se píše, ale mělo by se spíše věřit tomu, co říkáme my. Sebevražda není v každém případě žádné řešení.
Carolina (18): Bille a Tome, vyděláváte si také vaše piercingy?
Tom
: Pro Bravo jsem svůj si svůj piercing vyměnil.
Bill: Můj piercing v obočí si vůbec nevydělávám, to musí dělat piercer s kleštěma, to tak nejde. A piercing v jazyku, to úplně rychle prorůstá, to se vůbec nesmí dávat na tak dlouho ven.
Carolin (15): Jak často se díváte na porno?
Bill:
Už jsme porno kdysi viděli, ale nemůžu říct, že by jsme se na porno dívali každý večer.
Verena (17): Je pravda, že máte něco proti silným holkám?
Georg:
Ne, kdo to řekl?
Bill: Podívej se přece na Georga, kdybychom něco měli proti silným holkám, potom by jsme ho neměli v kapele. (směje se)
Maike (16): Ve vašem songů je ve sloce "Bis die Zeit uns vergisst"(Až čas na nás zapomene), vyslýchá se po loučení?
Bill:
Je to už loučení - od prvního alba, od téhle doby a od tohoto skvělého roku, to bychom všechno tak rychle zapomněli.
Jalina (11): Když jste byli mladší, měl někdo z vás rovnátka?
Tom:
Jo, Bill a já jsme měli rovnátka.
Georg: Taky jsem je měl, ale nikdy nenosil.
Jens (15): Co vlastně děláte se vším spodním prádlem, co vám fanoušci házejí na podium?
Georg:
Bill si ho oblékne. (směje se)
Tom: Sbíráme ho stejně, jako ostatní dárky od fanoušků. Naše kůlny jsou plné.
Jaqueline (14): Adoptovali byste někdy dítě, které je z chudých poměrů?
Bill:
Adopci shledávám zásadně dobře. Dovedu si to představit.
Marina (13): Není vtipné vědět, že fanoušci mají pověšené vaše postery a dokonce fňukají?
Bill:
Ne, připadá mi to dotálně cool.
Tom: Mně taky. To jsem si vždycky přál.
Georg: Skvělé by bylo, kdyby se do každého posteru něco přidělalo a potom se někdy podívat, co se tam tak odehrává.
Dirk (15): Může si vás člověk soukromě najmout - na narozeniny nebo něco takového?
Tom:
Takové nabídky jsme měli už docela často na stole. Ale stále znovu odmítli.
Bill: Když hrajeme koncert, potom chceme, aby tolik lidí, kolik je možných, měli tu šanci, nás vidět.
Tom: A když bychom jednou udělali výjimku, potom by to bylo zcela neslušné.
Melli (9): Gustave, jak důležité jsou pro tebe rozhovory s fanoušky?
Gustav:
Po koncertu stojí často naši fanoušci před hotelem a říkají nám, že náš koncert byl cool. To mě vždycky velmi těší…
Justina (14): Co si od fanoušků přejete k vašim narozeninám?
Bill:
Rád se nechám překvapit. (šklebí se)
Tom: Já si přeju pěkný závěrečný koncert 3.září v Loreley.
Bill: To bude pěkný dárek, že tam budeme smět hrát. Je to tak pěkné místo - dáme to toho všechno!Yam! 31/07

25. července 2007 v 18:39 | Miška |  Časopisy-zahraniční